acem2019delhi.com

Sanal Zombi Anneannem

Responsive image
Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz DOĞAL YAŞAM lütfen!Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Şey, aslında fizik olarak azıcık yaşlı (ne de olsa 75 yaşında!) görünse de, saatlerce internette sörf yapıp, arkadaşlarıyla Dragon Salva oyunu oynayacak kadar ruhu genç biri o. Fazla değil, son model bir cep telefonu satın alana kadar hiç de böyle biri değildi aslında. Diğer tüm anneanneler gibi örgü örüp, yemek pişirip torunuyla vakit geçirmeye bayılırdı. İşte ne olduysa sanal âleme daldıktan sonra oldu. Teknoloji Lülü’yü adeta kendine esir aldı. İşin daha da kötüsü, 10 yaşındaki internet zombisi torunu bile onun hızına yetişmekte zorlanıyor. İki zombi aynı çatı altında buluşunca gerçek dünyayı unutuyor, başlarına akla gelmedik kazalar geliyor… Biri bu gidişata dur demeli! Neyse ki torunu, Anneanne Lülü’nün eski sıcaklığını özledi de, onu bu bağımlılığından kurtarmak için bir şeyler yapmaya kararlı görünüyor...Ödüllü yazar Güzün Öztürk’ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan’ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisindeki yerini alıyor. Teknolojinin içine doğan Z kuşağı çocukları ile onları şaşkınlık, hayranlık ve belki de birazcık kıskançlıkla takip etmeye çalışan ebeveynlerinin ve hatta aile büyüklerinin çatışmalarını komik bir hikâyede buluşturan yazar; 3T (telefon, tablet, televizyon) üçgeninde kaybolma tehdidi ile karşı karşıya kalan gelecek nesillerin aydınlığa çıkması için küçük bir fitil ateşliyor. Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan okuruna ayna tutarak, kendi hayatlarını sorgulamaları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-24
DOSYA BOYUTU:
8,16
ISBN:
6052031889
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güzin Öztürk
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sanal Zombi Anneannem PDF

Sanal Zombi Anneannem harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güzin Öztürk. Okuyabilirsin Sanal Zombi Anneannem sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bayılırdı. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in ... Sanal Zombi Anneannem - Tudem Yayınları - 10,50 TL ... ... Sanal Zombi Anneannem incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sanal Zombi Anneannem. Sanal Zombi Anneannem, dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiriyor. Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye ... Sanal Zombi Anneannem - YouTube ... . Sanal Zombi Anneannem, dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiriyor. Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları anı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan... Sanal Zombi Anneannem. Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz doğal yaşam lütfen! Diğer tüm anneanneler gibi örgü örüp, yemek pişirip torunuyla vakit geçirmeye bayılırdı. Sanal Zombi Anneannem arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Sanal Zombi Anneannem İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. 12.75 TL. Sende Oku Sanal Zombi Anneannem ürününü sitemizden online olarak tek tıkla şimdi sipariş verebilirsiniz... Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre A...