acem2019delhi.com

Seslerden Müziğe Yolculuk

Responsive image
 Müzik insanları her anlamda etkilemeyi başaran güçlü bir sanattır. Özellikle çocuklar müziğin çağrısına hep açık olmuşlardır. “Seslerden Müziğe Yolculuk” kitabı ile çocukların eğlenceli müzikal bir yolculuk yapmaları, bunun yanı sıra müziğin etki alanından yararlanarak hazırlanmış çalışmalarla başta dil gelişimleri olmak üzere bilişsel, sosyal-duygusal, psikomotor gelişimlerinin desteklemesi hedeflendi. Etkinlikler müzik, dans, hareket ve ritim ögeleri kullanılarak çocukların düşünmelerini, üretmelerini, keşfetmelerini ve kendilerini ifade etmelerini sağlayacak şekilde hazırlandı. Sayfalara yerleştirilen QR kodları ile ses dosyalarına akıllı cihazlarla ulaşabilmek mümkün hale getirildi.“Seslerden Müziğe Yolculuk” kitabında Tavşan Tumbuş’un işitme duyusuna dikkat çekmesiyle başlayan yolculuk; ses özelliklerini fark etmesi, müziği keşfetmesi ve çalgıları tanımasıyla devam ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-04
DOSYA BOYUTU:
3,55
ISBN:
6052791080
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gönül Kazancı Yeprem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Seslerden Müziğe Yolculuk PDF

Seslerden Müziğe Yolculuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gönül Kazancı Yeprem. Okuyabilirsin Seslerden Müziğe Yolculuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r.Biz En iyi Online Youtube Dönüştürücü ... Seslerden Müziğe Yolculuk - Gönül Kazancı Yeprem - Erdem Çocuk ... . Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Seslerden Müziğe Yolculuk. Konuya yaklaştıkça nasıl da zengin bir dünyaya girdiğinizi görüyorsunuz. Seslerden Müziğe Yolculuk, kuş seslerini duyduğum şu anda (çok şükür) bana bunları hissettirdi. Seslerden Müziğe Yolculuk - [Duygularım ... Seslerden Müziğe Yolculuk | bkmkitap.com ... . Seslerden Müziğe Yolculuk - [Duygularım Enstrümental Versiyon]. 3 months ago / Views 68. Seslerden Müziğe Yolculuk - Sayfa 27 [Salyangoz - Kırkayak Şarkısı]. 3 months ago / Views 221. "Seslerden Müziğe Yolculuk" kitabı ile çocukların eğlenceli m. duyusuna dikkat çekmesiyle başlayan yolculuk; ses özelliklerini fark etmesi, müziği keşfetmesi ve çalgıları tanımasıyla devam ediyor. Seslerden Müziğe Yolculuk - [Duygularım Enstrümental Versiyon]. 3 months ago / Views 68. Seslerden Müziğe Yolculuk - Sayfa 27 [Salyangoz - Kırkayak Şarkısı]. 3 months ago / Views 176. 11.34 €. Özellikle çocuklar müziğin çağrısına hep açık olmuşlardır. "Seslerden Müziğe Yolculuk" kitabı ile çocukların eğlenceli müzikal bir yolculuk yapmaları, bunun yanı sıra müziğin etki alanından... 27 TL. "Seslerden Müziğe Yolculuk" kitabı ile çocukların eğlenceli müzikal bir yolculuk yapmaları, bunun yanı sıra müziğin etki alanından yararlanarak hazırlanmış çalışmalarla başta dil gelişimleri... 18.90 TL. "Seslerden Müziğe Yolculuk" kitabı ile çocukların eğlenceli müzikal bir yolculuk yapmaları, bunun yanı sıra müziğin etki alanından yararlanarak hazırlanmış çalışmalarla başta dil gelişimleri... Seslerden Müziğe...