acem2019delhi.com

Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4

Responsive image
Türkçemizin günümüze kadar ulaşmasında muhafızlık eden pek çok kişi oldu. Türkçenin Muhafızları’yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Ahmet, Yüknek’te doğmuş görme engelli bir çocuktur. Görmemesi onun başarılı bir öğrenci olmasını engellemez. Çok çalışır ve Semerkant’ta bir medreseye kabul edilir. Önce öğrenci sonra öğretmen olur. Ömrünün sonlarına doğru yıllardır edindiği bilgi birikimini kitap haline getirmek ister. Görmeden nasıl kitap yazılır? Bu kitapta, Türkçenin Muhafızlarından Edip Ahmet Yükneki’nin hayatını ve 12. yüzyıldan bu yana kaynak eserler arasında yer alan Atabetü’l Hakayık (Hakikatlerin Eşiği) adlı eserin yazılma hikâyesini okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-01
DOSYA BOYUTU:
5,69
ISBN:
6052790717
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özgür Aras Tüfek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4 PDF

Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özgür Aras Tüfek. Okuyabilirsin Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e, Kelimelerin. Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4 Özgür Aras Tüfek ER incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Karton Kapak ... Hikayeler - Erdem Çocuk - Türkçenin Muhafızları 4 - Kelimelerin Işığı ... . Dil. TÜRKÇE. Türkçenin Muhafızları 4-Kelimelerin Işığı arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Türkçenin Muhafızları 4- Kelimelerin Işığı. 1.98 €. Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Ahmet, Yüknek'te doğmuş görme engelli bir çocuktur. Görmemesi onun başarılı bir öğrenci ... Kelimelerin Işığı / Türkçenin Muhafızları 4 - Özgür Aras Tüfek ... . 1.98 €. Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Ahmet, Yüknek'te doğmuş görme engelli bir çocuktur. Görmemesi onun başarılı bir öğrenci olmasını engellemez. 7.50 TL. Türkçenin Muhafızları 4 - Kelimelerin Işığı-Erdem Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 6 €. Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Ahmet, Yüknek'te doğmuş görme engelli bir çocuktur. Görmemesi onun başarılı bir öğrenci olmasını engellemez. Türkçenin Muhafızları - 4 / Kelimelerin Işığı. Yayınevi : Erdem Yayınları. Barkod : 9786052790717. Kpss Türkçenin Pusulası Çözümlü Sb 2019. Altı Şapka Yayınları. 7.60 TL. Türkçenin Muhafızları'yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz? Ahmet, Yüknek'te doğmuş görme engelli bir çocuktur. Görmemesi onun başarılı bir öğrenci olmasını engellem...