acem2019delhi.com

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları

Responsive image
Hawking, 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde, aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. Vücudu yavaş yavaş tekerlekli sandalyenin sınırlarına çekilirken bile beyni evrende özgürce dolaşabiliyordu. Bu durum olağanüstü bir yaşamın paradokslarından sadece biriydi.Bilinmeyen binlerce sorunun cevabını ararken aslında tüm soruların tek bir cevapta birleşebileceğini keşfetti: Her Şeyin Teorisi... Bu teori hem “Evren nasıl oluştu?”, “Evren doğmadan önce ne vardı?” gibi soruları yanıtlarken aynı zamanda gündelik hayatımızda kuantum boyutunda gerçekleşen olaylara da açıklama getiriyordu.Bu kitap kara delikler, Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein’dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking’in hikayesini anlatıyor. Okurken Hawking’in evreninde keyifli bir seyahat fırsatı bulacak ve onun gözünden hayata bakabileceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-13
DOSYA BOYUTU:
3,66
ISBN:
6056895388
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları PDF

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Stephen Hawking ve Evrenin Sırları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein`dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking`in hikayesini ... Popüler Bilim - İkilem Yayınevi - Stephen Hawking ve Evrenin Sırları ... ... 10.63 TL. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları-İkilem Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 8.91 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. This is "SCIENCE Stephen Hawking Evreni Anlatiyor Evrenin Sirlari" by nurullah.cemil on Vimeo, the home for high quality videos and the peop ... Stephen Hawking ile Evrenin Sırları | Belgesel - YouTube ... . This is "SCIENCE Stephen Hawking Evreni Anlatiyor Evrenin Sirlari" by nurullah.cemil on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları. Hawking 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. ...teorisi türkçe, stephen hawking çoklu evren, stephen hawking evrenin sırları 2, stephen hawking ful.. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking bizleri evrenin yaradılışına doğru keşfe çıkarıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Bu kitap kara delikler büyük patlama paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen stephen hawking'in hikayesini... ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. 12.50 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kolektif kitapları ve İKİLEM YAYINEVİ 2019 bas...