acem2019delhi.com

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı)

Responsive image
METRO 2033, METRO 2034 ve METRO 2035 ilk kez tek ciltte!HİKÂYEYE BAMBAŞKA BİR ANLAM KAZANDIRACAK YENİ BÖLÜM İLAVESİYLE!Üçüncü Dünya Savaşı’nın ardından dünya yok olmuş, radyoaktivite yeryüzündeki normal yaşam izlerini silmiştir. Tüm yerleşim yerleri birer hayalet kent haline gelirken mutant canlılar etrafta kol gezer olmuştur. Bu felaketten kurtulan bir avuç insan,dünyanın en büyük nükleer kalkanı olan Moskova metrosuna sığınmıştır.Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. İçlerinden yalnızca biri, Artyom adlı genç bir hayalin peşine düşer: Radyasyon seviyesi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insanca yaşamak. Peki, Artyom bir kahraman mı olacaktır, yoksa büyük bir yanılgıya adım mı atmaktadır? Yanıtı bulmak için metronun karanlık tünellerinde upuzun bir maceraya hazır mısınız?
YAYIN TARİHİ:
2019-05-10
DOSYA BOYUTU:
5,88
ISBN:
6052221853
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dmitry Glukhovsky
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dmitry Glukhovsky. Okuyabilirsin Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ması. Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür ... Metro Triloji - Deniz Banoğlu -Halkkitabevi ... . %25. Metro - Triloji (Ciltli). Dmitry Glukhovsky. Panama Yayıncılık. 105 TL. Peki, Artyom bir kahraman mı olacaktır, yoksa büyük bir yanılgıya adım mı atmaktadır? Yanıtı bulmak için metronun karanlık tünellerinde upuzun bir maceraya hazır mısınız? Deniz Banoğlu kaleme aldığı Metro Triloji adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. : Ciltli. 150,00TL. %25 İNDİRİM. Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. Burada kurdukları düny ... Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) Dmitry Glukhovsky ... . : Ciltli. 150,00TL. %25 İNDİRİM. Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. => 1000 [stock_status] => Stokta Yok [image] => catalog/metro triloji.jpg [manufacturer_id] => 11 [manufacturer] => Panama Yayıncılık [manufacturer2_id] => 21 Sert Kapak (Ciltli). Dili. Metro - Triloji (Ciltli) - Panama Yayıncılık - 9786052221853 - Dmitry Glukhovsky - - Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Ciltli. Kağıt Türü. 2. Hamur. Metro - Triloji Ciltli Dmitry Glukhovsky Panama Yayıncılık. Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Hikayeye bambaşka bir anlam kazandıracak yeni bölüm ilavesiyle! kitaphanen.com´da uygun fiyata Panama Yayıncılık markalı Metro Triloji Ciltli 9786052221853 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. Arkadaş Kitabevi > Kitap > Panama Yayıncılık > Metro - Triloji. Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Ciltli. Metro - Triloji kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı)/Dmitry Glukhovsky/Panama Yayıncılık. Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Bu felaketten kurtulan bir avuç insan, dünyanın en büyük nükleer kalkanı olan Moskova metrosuna sığınmıştır....