acem2019delhi.com

Suç Dehaları / Kaçaklar

Responsive image
Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hâlâ peşlerinde…“Mükemmel” kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Huzur liderlerinin suçlarını ifşa etmeye kararlı dörtlü, Osiris Projesi’nin kurucusu ve gizemli milyarder Tamara Dunleavy’nin izini sürmeye karar verir. Yakalanmamak için kanunları çiğneyen, evlere, otellere ve otobüslere izinsiz giren, arabalar çalan klonlar, DNA’larındaki suçlulara mı dönüşüyor?
YAYIN TARİHİ:
2019-09-02
DOSYA BOYUTU:
5,66
ISBN:
9752208513
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gordon Korman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Suç Dehaları / Kaçaklar PDF

Suç Dehaları / Kaçaklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gordon Korman. Okuyabilirsin Suç Dehaları / Kaçaklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Suç Dehaları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ana Sayfa ... Kaçaklar- Suç Dehalarıgordon Korman - ePttAVM ... . Kaçaklar suç Dehaları. Kaçaklar suç dehaları. Barkod 9789752208513. Stok Durumu VAR. 24 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. 21.38 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hâlâ peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Kitap.world olarak bir dünya kitap sloganı il ... Suç Dehaları / Kaçaklar - Gordon Korman | kitapyurdu.com ... . Kitap.world olarak bir dünya kitap sloganı ile çıktığımız yolda aralarında Suç Dehaları / Kaçaklar 'ın da bulunduğu binlerce kitap için tanıtım bülteni yayınlıyoruz. 24 TL. Kaçaklar- Suç Dehaları-Bilgi Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 23.10 TL. Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hala peşlerinde… "Mükemmel" kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır....