acem2019delhi.com

Gizli ÇekmecePolisiye Hikayeler

Responsive image
Polisiye denince akla ilk gelen yazarların birbirinden güzel hikâyelerini sizler için bir araya getirdik. Özenle seçtiğimiz hikâyeleri Osmanlı devrindeki çevirilerinden bizzat günümüz diline sadeleştirdik. Kitabı okurken kendinizi bazen bir uçurumun kenarında, bazen içinden çıkılmaz bir soruşturmada, bazen gizli bir mahzende, bazen de denizde azılı bir suçluyu kovalarken bulabilirsiniz. Eserde meşhur dedektiflerin olayları açıklığa kavuştururken ki kıvrak zekâlarına hayran kalacak, kitabı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-12
DOSYA BOYUTU:
8,34
ISBN:
6058051560
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gizli ÇekmecePolisiye Hikayeler PDF

Gizli ÇekmecePolisiye Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Gizli ÇekmecePolisiye Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r yaşa hitap ediyor. 10/10. Polisiye Hikayeler - Gizli Çekmece ... Twitter | Hashtag | Gizlicekmece ... . Bir polisiye sever olarak kapağını görür görmez heyecanlandım. Polisiye denince akla ilk gelen yazarların birbirinden güzel hikâyelerini sizler için bir araya getirdik. Özenle seçtiğimiz hikâyeleri Osmanlı devrindeki çevirilerinden bizzat günümüz diline sadeleştirdik. Polisiye denince akla ilk gelen yazarların birbirinden güzel hikâyelerini sizler için bir araya getirdik. Eserde meşhur dedektiflerin olayları açıklığa... Ana Say ... Polisiye Hikayelerden; "Saplantı" Polisiye Hikaye Oku Sabah... ... . Eserde meşhur dedektiflerin olayları açıklığa... Ana Sayfa Aralık 2016 Oyuncak -Polisiye Hikaye Read Gizemli Ceset from the story Polisiye Hikayeleri by efekaradayi50 with 1,321 reads. baba, anne, polis. Ailece yeni bir bahceli ev aldik.Kardesimle ben hem... Gizli Çekmece & Polisiye Hikayeler kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2018-06-12 yılında yayınlanan Gizli Çekmece & Polisiye Hikayeler , 1. Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. PagesOtherBrand...