acem2019delhi.com

Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS)

Responsive image
Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu, çalışma verimliliğini olumlu etkileyerek geliştirir. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikleroluşturulurken kullanılan ‘’Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi’’ ile çocukların günlük hayattaki karmaşık problemlere çözüm ararken farklı bilgi ve deneyimleri bir arada kullanabilme becerileri kazanmalarını sağlar.Dikkat –Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır. Bu kitap sayesinde üretkenliğin dört temel boyutu olan akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme etkinlikleri ile çocuklar, doğuştan gelen kapasitelerini en yüksek verimlilikte kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu kazanımları eğlenceli ve zevkli aktiviteler eşliğinde dinecektir. Zamanla dikkat ve öğrenme fonksiyonlarını bozan tablet, telefon, bilgisayar ve televizyon gibi cihazların oluşturduğu hasarları azaltmak ve çocukların doğru alanlara yönlenmesini sağlamak için Dikkat –Zekâ Seti etkin bir yardımcıdır.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-10
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
6050823509
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Savaş Özdemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) PDF

Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Savaş Özdemir. Okuyabilirsin Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi DBS Pdf isimli 128 sayfadan oluşan kitap; Savaş Özdemir, Mehmet Türkdoğan tarafından yazılmıs ve DİKKAT ve ZEKA AKADEMİSİ ... Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi (DBS)... ... ... ...Mehmet Türkdoğan tarafından kaleme alınan Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı kitap; DİKKAT ve ZEKA AKADEMİSİ yayınevinin 10/2/2020 Pazartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... ...Mehmet Türkdoğan tarafından kaleme alınan Dikkat Zeka 4+ Yaş - Disiplinler Arası Bağlantı kitap; DİKKAT ve ZEKA AKADEMİSİ yayınevinin 10/2/2020 Pazartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... 30 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ' ... Dikkat Zeka 4+ Yaş: Disiplinlerarası Bağlantı Sistemi DBS ... . Baskı sayısı ile... 30 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki... 30 TL. Okul hayatında ve günlük hayatta problemlere yaratıcı çözümler üretilmesine yardımcı olur. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki... Dikkat -Zekâ Kitabı, okulda ve günlük hayatta daha başarılı çocuklar yetiştirilmesini hedefleyerek konusunda uzman olan kişiler tarafından SCAMPER öğrenme tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı... Kitap hakkında: Dikkat - Zekâ Kitabı; dikkati, öğrenmeyi, düşünme becerilerini, motivasyonu tekniği ve Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi gibi bilimsel tekniklerden yola çıkarak hazırlanmış çalışmalardır. İçerikler oluşturulurken kullanılan ''Disiplinler Arası Bağlantı Sistemi'' ile çocukların günlük hayattaki karmaşık https://www.kitapsitesi.com/urun/dikkat-zeka-4-yas-dis...