acem2019delhi.com

Kaygıdan Kaçılır mı?

Responsive image
Deniz felsefe kulübü etkinliğinde öğretmenini odada göremeyince aklına düşünceler üşüşür: İpek Öğretmen gecikecek mi? Yoksa hiç mi gelmeyecek? Başına bir şey gelmiş olabilir mi?.. Derken İpek Öğretmen gelir, iki dakika geciktiği için özür diledikten sonra ne tesadüftür ki o günün konusunun ‘kaygı’ olduğunu söyler.Kaygıdan Kaçılır mı? kitabında çocuklar, mitolojik kahramanlar üzerinden belirsizlik, sınav kaygısı, bilgi kirliliği, üzüntü, sevinç, olumlu düşünme gibi kavramları tartışıyor.Felsefe eğitmeni Özge Özdemir’in 9-12 yaş arası çocuklarla yürüttüğü ‘Çocuklar için Felsefe’ atölyelerindeki tartışmalardan yola çıkarak kaleme aldığı her kitap, çocuklara ilgiyle okuyacakları bir metin sunarak felsefeyi ve eleştirel düşünmeyi hayata katıyor. Kitapların içinde yer alan Ezgi Platin’in ‘harf çizim’leri ise kavramlara eğlenceli bir yorum getiriyor. 
YAYIN TARİHİ:
2019-09-23
DOSYA BOYUTU:
6,65
ISBN:
6052079720
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Özdemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kaygıdan Kaçılır mı? PDF

Kaygıdan Kaçılır mı? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Özdemir. Okuyabilirsin Kaygıdan Kaçılır mı? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bü etkinliğinde öğretmenini odada göremeyince aklına düşünceler üşüşür: İpek Öğretmen gecikecek mi? Yoksa hiç mi gelmeyecek? Başına bir şey gelmiş olabilir mi? ... Çocuklar İçin Felsefe: Kaygıdan Kaçılır Mı? Özge Özdemir ... .. Kaygıdan Kaçılır mı? %23. 15,00 TL. Deniz felsefe kulübü etkinliğinde öğretmenini odada göremeyince aklına düşünceler üşüşür: İpek Öğretmen gecikecek mi? Özge Özdemir. Deniz felsefe kulübü etkinliğinde öğretmenini odada göremeyince aklına düşünceler üşüşür: İpek Öğretmen gecikecek mi? Yoksa hiç mi gelmeyecek? Başına bir şey gelmiş olabilir mi?.. Keyifli sohbetler ... Kaygıdan Kaçılır mı? En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... .. Keyifli sohbetler ...