acem2019delhi.com

Müslüman Hayatında Vakit

Responsive image
Kur'ân'da ve hadislerde çeşitli vesilelerle ve değişik şekillerde zamana temas edilmektedir. Bunların başında ise, zamanın önemi ve Allah'ın (celle celaluhu) ne kadar büyük bir nimeti olduğu beyan edilmektedir. Nimetler dile getirilirken, Allah'ın insanoğlu üzerindeki lütfunu beyan hususunda Kur'ân şöyle der: Sürekli olarak yörüngelerinde hareket eden ay ve güneşi, geceyi ve gündüzü sizin emrinize verdi. O, kendisinden isteyebileceğiniz her şeyi size verdi. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. İbrahim, 33-34.Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. Mallarını boşa savuranlardan ziyade, vakitlerini boşa harcayıp savuranların cezalandırılması gerekir. Çünkü kaybedilen servet tekrar kazanılabilir. Ancak kaybedilen zaman bir daha geri getirilemez.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-13
DOSYA BOYUTU:
6,13
ISBN:
6057565662
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müslüman Hayatında Vakit PDF

Müslüman Hayatında Vakit harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi. Okuyabilirsin Müslüman Hayatında Vakit sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...an daha tehlikeli bir durumdur. Müslüman Hayatında Vakit 9786057565662 Nida Yayınları ... Müslüman Hayatında Vakit - Nida Yayınları - 8,40 TL ... . https://www.limankitap.com/urun/musluman-hayatinda-vakit. Müslüman Hayatında Vakit kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Müslüman Hayatında Vakit - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 8.64 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harca ... Müslüman Hayatında Vakit En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. Müslüman Hayatında Vakit 429885 Nida Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/musluman-hayatinda-vakit. Müslüman Hayatında Vakit. Yayınevi : Nida Yayınları. Yazar : Prof. İbrahim 33-34. Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 8.64 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.) Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 9786057565662. 377242. Müslüman Hayatında Vakit. Nida Yayıncılık. 9.00. Yazarın Diğer Kitapları. %25. Müslüman Toplumun Özellikleri. Yusuf El-Karadavi. Nida Yayıncılık. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. İbrahim 33-34. Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 12,00 TL. Müslüman Aile (Karton Kapak). 8.40 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 9 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.). Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 7.80 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. İbrahim 33-34. Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. 9 TL. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. (İbrahim, 33-34.) Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur....