acem2019delhi.com

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik)

Responsive image
Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir. Diyaloglar’da bu yazı türünün en yetkin örneklerini vermiş olan Platon, "yurttaşın görevleri"ni tartışıyor, 2500 yıl öncesinden çağımıza, günümüze ışık tutarak.Devletin işlevini şirketlerin, yurttaşın yerini müşterinin aldığı bir dünyaya çarpıcı bir hatırlatma.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-16
DOSYA BOYUTU:
10,43
ISBN:
89750740077
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Platon(Eflatun)
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) PDF

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Platon(Eflatun). Okuyabilirsin Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) ... Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) - Platon (Eflatun) - Can Yayın ... . 6.32 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev... YENİ ÇIKANLAR ... Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik) | bkmkitap.com ... . Kriton ya da Görev... YENİ ÇIKANLAR - Can Yayınları Kısa Klasikler Dizisinden En Son Çıkanlar: Kriton ya da Görev Üstüne'yle büyüyor! Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından... 5.68 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... https://www.limankitap.com/urun/kriton-ya-da-gorev-ustune-kisa-klasik. Okuma listeme ekle. Can Yayınları'nın Kısa Klasikler dizisi, Platon'un Kriton ya da Görev Üstüne'yle devam ediyor. Tanıtım bülteninden: "Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin... 6.24 TL. Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik)-Can Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 6 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... 6.80 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev......