acem2019delhi.com

Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2

Responsive image
Mayıs, pençeleri arasına düştüğü aşka açtığı savaştan galip çıkamaz.Sıraç ile ortasına düştükleri ateşler gitgide büyüyerek yangına dönüşmeye başladığında, artık Mayıs da tıpkı Sıraç’ın ona olduğu gibi Sıraç’a geri dönülemez bir şekilde âşık olur.Her gün biraz daha büyüyen duygular, yaklaşan tehlikenin gölgesinin üzerlerine düşmesine engel olamaz. Mayıs bir seçim yapmak zorunda bırakılır. Güneşin onun için yeniden doğduğuna inandığı gün ise aslında karanlığın bastıracağı gün olacaktır.∞Kalbimin atışları, ritmini koruyup hayatta kalabilmek için mücadele ediyordu. Karanlık her yerimi sarmıştı. Karanlık beni kucaklamış, ışığın girebileceği tüm delikleri acının kabuklarıyla tıkamıştı. İçime doldurduğum nefes değildi, yabancı sesten akan kelimeleri doldurup saplamıştım ciğerime. Parçalamıştı.Parçalanmıştım.Boynumdaki ateş kolyesi birden koparak gerdanımdan düşüp intihar etti. 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-13
DOSYA BOYUTU:
12,66
ISBN:
6257050081
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Binnur Şafak Nigiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 PDF

Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Binnur Şafak Nigiz. Okuyabilirsin Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eme izin vermişti. Duyguları, bembeyazdı ... Yangın Mavisi Serisi 2 - Ateş - Binnur Nigiz | Kitapx ... . İnsani yani, bembeyazdı. Savaş, bembeyazdı. ARKA KAPAK ; Kıvılcım : Kırmızı iplik efsanesini duyanınız oldu mu hiç? Bir iplik düşünün: Vişne kokulu bir avucun yüzük parmağından, kahve kokulu bir avucun yüzük parmağına uzanmış. 9786059121781. 439640. Yangın mavisi serisi 2 - ateş. Parola yayınları. Yazarın Diğer Kitapları. %25. Yangın mavisi serisi 3 - yangın. B ... Yangın Mavisi Serisi 2 - Ateş | bkmkitap.com ... . %25. Yangın mavisi serisi 3 - yangın. Binnur Şafak Nigiz. Mayıs, pençeleri arasına düştüğü aşka açtığı savaştan galip çıkamaz. Sıraç ile ortasına düştükleri ateşler gitgide büyüyerek yangına dönüşmeye başladığında... Ürün Adı: Ateş Yangın Mavisi Serisi 2 Ürün Kodu: 978...