acem2019delhi.com

Benim Güzel Hatalarım

Responsive image
Birini tek çare olarak görmek seni zayıf düşürür, çaresiz kılar.Kimseye ihtiyacın yok.Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiğinde güzelsin.Başkasının sonu mutlu biten masalında olmaktansa, gerekirse kendi masalının mutsuzu olup, göğsünü gere gere yalnızlığı yaşadığında güzelsin.Çünkü “Sen” sadece “Sen” olmayı başarabildiğinde güzelsin...Yaşanması gereken ne varsa yaşandı. Sevabıyla, günahıyla...Artık bulunduğun anın en saf, en temiz halindesin. Bırak aksın gözyaşların.Sen akıttığın damlalar kadar güçlüsün bu hayatta. Seni yaptıklarından dolayı suçlu gösterenler olursa, onları da sakın umursama. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-24
DOSYA BOYUTU:
7,6
ISBN:
6057674258
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mehmet Ali Kılınç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Güzel Hatalarım PDF

Benim Güzel Hatalarım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mehmet Ali Kılınç. Okuyabilirsin Benim Güzel Hatalarım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz ... Benim Güzel Hatalarım Var... ... . Mehmet Ali Kılınç. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek çare olarak görmek seni zayıf düşürür , çaresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Benim güzel hatalarım var. Böylece içi boş kendinizle baş başa kalmaz, daha zengin bir hayata sahip olur ve başkaları ile daha güzel iletişim kurarsınız." diyor. benim güzel hatalarım var, en güzel hatamdın, en heyecanlı hatamdım, en sevdiğimdin, se ... Athena - Kendi Yolumda & My Way Şarkı Sözü ... ." diyor. benim güzel hatalarım var, en güzel hatamdın, en heyecanlı hatamdım, en sevdiğimdin, sen aşkımdım ama aynı zamanda en güzel anımsın, anı olarak kalan bir hatamsın, keşke, herneyse. Z:"benim güzel hatalarım var.." Diyorum Kerem'e K:"en doğru hatam da sensin mesela, en güzeli.." Z:"bende.." Diyorum dudağına minik bir öpücük kondurarak. K:"benim güzel hatalarım var.." 14.30 TL. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek care olarak görmek seni zayıf düşürür caresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiginde guzelsin. E ben, ben böyleyim kendi yolumda.. Hayat benim her anımı, Yaşadıkça sevesim var. Aldırmam hiç yağmurlara. Benim güzel hatalarım var. Bir an bile vazgeçmedim kendi yolumdan. Benim Güzel Hatalarım. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek c¸are olarak görmek seni zayıf düşürür , c¸aresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Hata. Söz-Müzik: Sezen Aksu. Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel duyguların katilisin. Benim Güzel Hatalarim Var. Athena - Ben Böyleyim #...