acem2019delhi.com

Hayat Okumaları

Responsive image
Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin günahın! Nasıl da engel oluyor fersah fersah açılmana farkında mısın? Nasıl da duruyor önünde koskoca! Nasıl yıkıyor bütün hayallerini. Varmak istediğin yeri göstermiyor bile sana... Herkes kendi günahının hamalı yo dostum! Onlar senin, kaçma! Ve şimdi derin bir nefes al! Bütün gücünle ver nefesini. Başının üstündeki kâinat yıkılacak gibi olsun! Bir özür dile en derininden! Bir tövbe çek ki yerle bir olsun koskoca dağ! Ve açılsın önün! İzin verme hiçbir günahının seni durdurmasına... Rabbine ulaşmak için en güzelinden bir tövbe et. En temizinden, en derininden... Hiçbir ufuk bir tövbeden daha uzak değil, unutma! Hiçbir hayal için geç değil! Kaldır başını, dik dur, niyet et ve başla! Bugün senin en güzel günün olsun. En güzel gün seninki olsun. Selam olsun.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-31
DOSYA BOYUTU:
10,78
ISBN:
6057730510
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hilal Altındiş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayat Okumaları PDF

Hayat Okumaları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hilal Altındiş. Okuyabilirsin Hayat Okumaları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ini. "Edebi Hayat Okumaları" kitap okuma projesinin 31 Martta sınavı yapılacak ... Hayat Okumaları ... . ÖDÜLLÜ YARIŞMA. Ortaokul öğrencileri Mustafa Ruhi Şirin'e ait, Geceleri Mızıka Çalan Kedi. Edeb Hayat Okumalari....! About 20 results out of (0.23 seconds). watch EDEB İ HAYAT OKUMALARI and Download EDEB İ HAYAT OKUMALARI. Anos atrás. Kocaeli Tv - Kocaeli'nin Dünyaya Açılan Penceresi Bu yıl ikincisi düzenlenecek "Edebi Hayat Okumaları" isimli kitap okuma ... Hayat Okumaları - Dönüşüm. İsmail Hakkı ÖZOK 1.357 views1 year ago. 6: ... Gençlik - Hayat Okumaları ... ... Hayat Okumaları - Dönüşüm. İsmail Hakkı ÖZOK 1.357 views1 year ago. 6:50. 1:23:41. Life Is Beautiful - Hayat Güzeldir (Roberto Benigni) | Gülcan Tezcan (Film Okumaları 5). 9.60 TL. Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin günahın! Nasıl da engel oluyor fersah fersah açılmana farkında mısın? Nasıl da duruyor önünde koskoca! Nasıl yıkıyor bütün hayallerini....