acem2019delhi.com

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi

Responsive image
Öğretmenler İçin Beden Dili’nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Başarı ve başarısızlık kavramını veli, öğrenci ve öğretmenler nasıl algılar? Veli, öğrenci ve öğretmenler ne tür otoriteyi olumlu algılar? Serbest kıyafet ve resmi kıyafetin insan algısına ve davranışlarına etkisi nedir? Öğretmenin “bilmiyorum” cevabını veli ve öğrenciler nasıl algılar? Eğitimde son sözü kim söylemek istiyor? Branşlara göre cinsiyet algısı var mı? Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin hayatının ne kadarını kontrol ettiğini düşünüyor? İki yıllık bir saha çalışmasına ve literatür araştırmasına dayanan bu kitap “algıların eğitimde de yönetilebileceğini” gösterdiği için alanında bir ilktir. Kitap; eğitimcilere, öğretme evrenini işlevsiz hale getiren yerleşik algıları ve bunlarla baş etme yollarını gösteriyor. Daha da önemlisi araçların mesajın kendisi haline geldiği eğitim etkinliklerinde, öğrencilerin dünyayı kavrayış ve algılayış şekli olan “mindset”lerine dokunmanın yöntemlerini açıklıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-22
DOSYA BOYUTU:
4,38
ISBN:
6059367622
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Çağlayan Babacan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi PDF

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Çağlayan Babacan. Okuyabilirsin Öğretmenler İçin Algı Yönetimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Başarı ve başarısızlık kavramını veli, öğrenci ve öğretmenler nasıl algılar? Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . 'Öğretmenler İçin Algı Yönetimi', eğitimcilere, öğretme evrenini işlevsiz hale getiren yerleşik algıları ve bunlarla baş etme yollarını gösteriyor. Künye: Eser Adı: Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 20 TL. Öğretmenler İçin Be ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Çağlayan Babacan | kitapyurdu.com ... . Künye: Eser Adı: Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 20 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler için Algı Yönetimi. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 24 dakika önce D&R. 18 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 18.75 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Elma Yayınevi. Çağlayan Babacan. yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Çağlayan Babacan. Kitap Tanıtımı. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. %20. Yeni. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Çağlayan Babacan. ELMA Yayınevi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Elma Yayınevi - 9786059367622 - Çağlayan Babacan - - Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok s. Çağlayan Babacan tarafından kaleme al...