acem2019delhi.com

Kızıl Şebeke

Responsive image
Anadolu’da bir Osmanlı sancağında iki cinayet işlenmiştir. Aynı usulle işlenen bu cinayetlerin maktulleri kilitli odalarda bulunur.İşlenmesi imkânsız görünen bu cinayetleri Sultan tarafından İstanbul’dan görevlendirilen Eşrefzade İdris Bey çözecektir. Gizemli aile üyelerinden iş ortaklarına, evdeki hizmetliden mahalle esnafına kadar herkes şüpheliler listesinde...İdris Bey, somut delilleri toplamakta usta olmasının yanı sıra akıl yürütme becerisi sayesinde pek çok kişinin göremediği detayları görmektedir. Adım adım iz sürerek katilin peşine düşer fakat kendini Devlet-i Âli’nin dahi içine sızmış bir ihanet ağının ortasında bulur. Mesele tahmin ettiğinden çok daha büyüktür.Yardımcıları Zabit Musa Bey ve afacan sokak çocuğu Ali Cengiz ile hainlerin peşine düşen İdris Bey’in maceraları Kızıl Şebeke ile başlıyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-06
DOSYA BOYUTU:
11,48
ISBN:
9751040558
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayfer Kafkas
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kızıl Şebeke PDF

Kızıl Şebeke harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayfer Kafkas. Okuyabilirsin Kızıl Şebeke sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lenmiş... Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son ... Kızıl Şebeke Ayfer Kafkas ... ... Kızıl Şebeke, Ayfer KafKas'ın üçüncü romanı ama asıl önemli olan ilk polisiye romanı. Kızıl Şebeke için çok şey söyleyebilirim, hatta paragraflar boyunca övebilirim. Ayfer Kafkas. 1800'lü yıllarda bir Osmanlı sancağında iki cinayet... Üstelik ikisi de aynı usulle işlenmiş... Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son... kızıl şebeke. şükela: tümü | bugün. ayfer kafkas romanı. ... Kızıl Şebeke - Ayfer Kafkas ... ... kızıl şebeke. şükela: tümü | bugün. ayfer kafkas romanı. germiyan topraklarında gerçekleşen seri cinayet olaylarının peşinde bir tanıtım yazısı kızıl şebek...