acem2019delhi.com

Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü

Responsive image
Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. Genç Albert, pusula iğnesinin hareket etmesine neden olan gizemli kuvveti hayal etmeye çalıştı. Yaşadığı deneyim, yaşamı boyunca sürecek bir arayışa kapı araladı: Evreni anlamak. yüzyılın dehası olarak anılan ünlü fizikçi Einstein'ın oluşturduğu teoriler, astronomi başta olmak üzere birçok bilim dalının önünü açıcı bir işleve sahipti. Albert Einstein kuantum fiziğinin temelini attı, özel görelilik kuramını buldu ve nükleer enerjinin bilimsel temelini oluşturdu. Bu bilgiler insanlık tarihinde büyük etkiler bıraktı. Peki Einstein’ın beyninin büyük sırları neydi? Elinizdeki kitap, Einstein’ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan edilen genç bir biliminsanı olmasına uzanan sıra dışı hikayesini anlatıyor. Okudukça Einstein’ın evreninde gezinti yapma fırsatı bulacak ve onun penceresinden dünyaya bakma fırsatı bulacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-13
DOSYA BOYUTU:
9,37
ISBN:
6056895340
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü PDF

Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Albert Einstein Zekanın SınırıBir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi ... Albert Einstein Zekanın Sınırı Bir Dahinin Buluşları ve Sıradışı... ... . Albert Einstein Zekanın Sınırı Bir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü. Elinizdeki kitap Einstein'ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan edilen genç bir... Albert Einstein Zekanın Sınırı: Bir Dahinin Buluşları ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının... Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik t ... Albert Einstein: Zekanın Sınırı - Kolektif ... ... Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. Kollektif. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş yaşında hastalandığında babasının kendisine küçük bir pusula hediye etmesiyle ateşlendi. ...Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü pdf indir kitabı pdf indir Albert Einstein Zekanın ve Sıradışı Yaşam Öyküsü pdf indir kitabı pdf oku Albert Einstein Zekanın Sınırı & Bir Dahinin... Albert Einstein Zekanın Sınırı Bir Dahinin Buluşları ve Sıradışı Yaşam Öyküsü. Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu Einstein beş yaşında hastalandığında babasının... ...ve Sıradışı Yaşam Öyküsü Albert Einstein'ın yaşam boyu sürecek fizik tutkusu, Einstein beş Elinizdeki kitap, Einstein'ın zeka geriliği olduğu düşünülen küçük bir çocuktan yüzyılın dâhisi ilan... Albert Einstein Buluşları, Albert Einstein İcatları, Albert Einstein izafiyet teorisi, E=MC2, Albert Einstein neyi buldu öğrenmek için yazımızı okuyun. Albert Einstein: Zekanın Sınırı-Bir Dahinin Buluşları Ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. İkilem. Basım Yılı: 2019. Albert Einstein; Zekanın Sınırı. Bir Dahinin Buluşları ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. Bu bilgiler insanlık tarihinde büyük etkiler bıraktı. Peki Einstein'ın beyninin büyük sırları neydi? Albert Einstein Zekanın Sınırı: Bir Dahinin Buluşları ve Sıra Dışı Yaşam Öyküsü. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Albert Einstein'ın Buluşları. Bir fizikçi için mükemmel bir kariyere sahip olan Einstein, modern bilimin gelişimine önemli katkılarda bulundu. Fakat aptallığın bir sınırı yokken, dahilik sınır gerektirirdi....