acem2019delhi.com

Başarının Manevi Sebepleri

Responsive image
Hayretle gördüm ki, çok zeki saydığım bazı insanlar sürekli kaybettiler. Aksine, evinin yolunu bulamaz diyeceğimiz bazıları kazandıkça kazandılar. O halde başarıda zekânın yeri nedir? Başarı, her ne ise, rastgele bir olgu değildir. Kazananlar ya da kaybedenler tombaladan çıkmıyor. İnsanlar ümitleriyle yaşarlar. Herkesin ulaşmak istediği hedefleri ve arzuları vardır. Ama insanlar kısacık hayatlarında bunlardan çok az bir kısmına ulaşabilirler. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. “Elbette yanılmış olma ihtimalimiz vardır, ama öyle sanıyorum ki, isabet etmiş olma ihtimalimiz çok daha fazladır.” Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor “Başarının Manevi Sebepleri” kitabı ile.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-27
DOSYA BOYUTU:
11,64
ISBN:
6058163980
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Faruk Beşer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Başarının Manevi Sebepleri PDF

Başarının Manevi Sebepleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Faruk Beşer. Okuyabilirsin Başarının Manevi Sebepleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...: Nun Yayıncılık - 9786055346379 - Fiyat: 9,88 TL ... BAŞARININ MANEVİ SEBEPLERİ - Faruk Beşer | Kitapx ... . Başarının Manevi Sebepleri. Size haber verelim. %10. 13.50 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. 12.60 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Einstein'in dediği gibi, Tanrı zar atmaz. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba ... Başarının Manevi Sebepleri ... . Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. Başarının Manevi Sebepleri/Faruk Beşer incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Başarının Manevi Sebepleri....