acem2019delhi.com

Sevgi Masalı

Responsive image
Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile onun hizmetinde çalışan Koç Ali’nin öyküsü. Kendisinden başka kimseyi beğenmeyen, kimseyle arkadaş olmak istemeyen bu bencil prensesin tek oyun arkadaşı Koç Ali’dir. Günün birinde Koç Ali’nin prensese söylediği bir şey güzel kızı öyle kızdırır ki Koç Ali’yi saraydan attırır. Ondan sonra iyice yalnız kalır huysuz prenses ve hiçbir şeyle avunamaz. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Babasının çağırdığı hekimler prensesin hastalığına çare bulamaz. Tek çare, Sevgi Masalı’dır.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-08
DOSYA BOYUTU:
6,76
ISBN:
6056991424
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Samed Behrengi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevgi Masalı PDF

Sevgi Masalı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Samed Behrengi. Okuyabilirsin Sevgi Masalı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...alları bugün hâlâ okuyabilmek.İşte Sevgi Masalı bu masallardan biri ... Sevgi Masalı - Samed Behrengi | İnsanokur ... . etmeyi bilen Koç Ali'nin masalıdır Sevgi Masalı. Sevgi Masalı Samed Behrengi'nin okuduğum üçüncü çocuk kitabı oldu ve sanırım yüzlerce daha okusam doyamayacağım. Biri Sevgi diğeri de Ah Masalı. Samed Behrengi. "Padişahım kızınıza baktım. Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kurtarabilirsiniz. 6.38 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yab ... Sevgi Masalı - Samed Behrengi ... . 6.38 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yabancı bir hekim, Prenses'i uykusuna kavuşturabileceğini söyler ve Sevgi Masalı burada başlar. Samed Behrengi yine sevgiyi, dostluğu, arkadaşlığı anlatıyor. Bu kitapta Samed Behrengi'nin iki masalı var: Sevgi Masalı ve Ah Masalı. 5.25 TL. Azeri asıllı İranlı büyük masalcı Samed Behrengi'nin sevgi, dostluk, paylaşım üzerine kurulu eşsiz masallarından biridir Sevgi Masalı... Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile sarayda çalışan Koç Ali'nin öyküsü. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Ama onun hastalığının bir tek çaresi vardır: Sevgi Masalı. Sevgi Ağacı Okuma Masalı. Bir zamanlar, uçsuz bucaksız ...