acem2019delhi.com

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri

Responsive image
Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Küçük boy modellerle hediye etiketleri, iğnedenlikler, havlu kenarları, küçük süsler, mini panolar yapabilirsiniz, daha büyük ve karışık desenleri, pano, perde, masa örtüsü, mefruşat gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Kitapta yer alan modeller hem yeni başlayan hem de deneyimli işleyiciler için uygundur.Tüm şemalar renkli ve sembollü olarak işlemeye uygun boyutta sunulmuştur.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-19
DOSYA BOYUTU:
10,72
ISBN:
6057834126
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Durene Jones
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri PDF

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Durene Jones. Okuyabilirsin Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...erek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri - Durene Jones | Nadir Kitap ... . Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Tavsiye et. Yorum Yaz. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri. 24,00 TL. https://www.goblenkanavice.com/urun/kanavice-iznik-ve-delft-cinileri. Kanaviçe kitabı satın almak ve diğer kanaviçe kitabı çeşitlerini incelemek için hobipop.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Resimler. Ürün Etiketleri. kanaviçe iznik ve delft çinileri. Bu kita ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri | HobiAnna | Hobby Boutique ... . Resimler. Ürün Etiketleri. kanaviçe iznik ve delft çinileri. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış. modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri. Tuva Tekstil. 30,00TL. Stokta yok. Kanaviçe Çiçeklerinin Güzelliği. 12 €. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Durene Jones tarafından kaleme alınan Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri Pdf Oku isimli 96 sayfadan oluşan kitap; TUVA YAYINCILIK yayınevi...