acem2019delhi.com

Red Kit’i Öldüren Adam

Responsive image
Morris’in “Red Kit” karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit’i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor.Bu çok özel Red Kit albümü 2016 yılında Prix Saint-Michel ödülünü, 2017’de ise Prix des Lycéens ile Prix du Public Cultura ödüllerini aldı.Red Kit fırtınalı bir gecede Froggy Town’a gelir. Geceyi orada geçirip yoluna devam etme niyetindedir fakat kasaba sakinleri çalınan altınlarını bulması için Red Kit’in yardımını ister. Yardım isteğini geri çevirmeyen gölgesinden hızlı silah çeken kovboy neye bulaştığının farkına varmadan kendini oldukça tehlikeli bir soruşturmanın içinde bulur.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-21
DOSYA BOYUTU:
10,71
ISBN:
9750845116
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Matthieu Bonhomme
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Red Kit’i Öldüren Adam PDF

Red Kit’i Öldüren Adam harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Matthieu Bonhomme. Okuyabilirsin Red Kit’i Öldüren Adam sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...16.98 TL. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70 ... Ekip Dağıtım | Red Kiti Öldüren Adam | Matthieu Bonhomme ... . yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. 19.50 TL. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının ... Red Kit'i Öldüren Adam ... . 19.50 TL. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. 20.80 TL. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. Red Kit'i Öldüren Adam. Matthieu Bonhomme. Yapı Kredi Yayınları. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. Red Kit'i Öldüren Adam Kağıt Kapak - 24 Haziran 2019. Matthieu Bonhomme (Eser Sahibi), Korkut Erdur (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. Morris'in "Red Kit" karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit'i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor. : Matthieu Bonhomme. Red Kiti Öldüren Adam Matthieu Bonhomme Yapı Kredi Yayınları | 9789750845116....