acem2019delhi.com

Ruhumun Çığlıkları

Responsive image
Dört duvar arasına sığmmayan, beyni uçurumlara susamış nesiller yeşeriyor içimde. Duraksamalardan beslenen hüzünleri yudumlayan sevinçlerle boğuşan kararsızlıklar taşıyor dilimden. Çığlıklar çelimsiz seslere tutsak kalmamalı. Yıldıım gibi inletmeli yerin sahte yüzünü. Bilmediğim bir yerde geçmişim, karanlığım, yeraltında çürümüş bir bedenim sanki. Hevesim tam azad olacakken zavallı bir yutkunma ile yeniden hapsoluyor ciğerlerime. Yoksulluk damlıyor kirpiklerimden. Kimliğim öylesine kimsesiz… Öylesine ihtiyar!
YAYIN TARİHİ:
2019-04-25
DOSYA BOYUTU:
3,5
ISBN:
6057616548
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mustafa Arıdaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ruhumun Çığlıkları PDF

Ruhumun Çığlıkları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mustafa Arıdaş. Okuyabilirsin Ruhumun Çığlıkları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...taşıyor dilimden. Şiir. Ruhumun Çığlıkları ... Ruhumun Çığlıkları - YAZAMAYAN YAZAR ... . Ruhumun Çığlıkları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ruhumun Çığlıkları. Ben ateşten bir gömlektim. O da gömleğimin kopan düğmesi. Ruhumun Çığlıkları - Mustafa ARIDAŞ. Ahmet Kiraz tarafından 23 Ağustos 2019 tarihinde gönderildi. Ruhumun Çığlıkları - Mustafa ARIDAŞ için 1 cevap. Ruhumun Çığlıkları. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Ruhumun Çığlıkları" için yorum yapan ilk ... Ruhumun Çığlıkları - Mustafa Arıdaş ... . "Ruhumun Çığlıkları" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et. Oyunuz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ruhumun Çığlıkları. Dört duvar arasına sığmmayan, beyni uçurumlara susamış nesiller yeşeriyor içimde. Duraksamalardan beslenen hüzünleri yudumlayan sevinçlerle boğuşan kararsızlıklar taşıyor dilimden. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ruhumun Çığlıkları. Ruhumun çığlıkları. fizy.com/#s/14v1y9 -bu parça yanında iyi gider :) Kelimelerden bu kadar nefret etmeseydim,belki seni sevebilirdim. Ruhumun Çığlıkları. Mustafa Arıdaş. Yayınevi: Kutlu Yayınevi. Dört duvar arasına sığmmayan, beyni uçurumlara susamış nesiller yeşeriyor içimde. Duraksamalardan beslenen hüzünleri yudumlayan sevinçlerle boğuşan kararsızlıklar taşıyor dilimden. Her kelimenin, kusursuz bir yeri var sol yanımda Varlığım da onlar, Yokluğum da… " RUHUMUN ÇIĞLIKLARI " İsimli Kitabım ÇIKTI. KUTLU YAYINEVİ İnternet Sitesinde Siparişe Açılmıştır. Ruhumun Çığlıkları - Mustafa Arıdaş adet. Sepete Ekle. Add to Wishlist. "Ruhumun Çığlıkları - Mustafa Arıdaş" için yorum yapan ilk kişi siz olun Cevabı iptal et....