acem2019delhi.com

Kalem Dağı

Responsive image
Şirin mi şirin, küçük mü küçük Kalamus köyü, el yazması kitapları ve dillere destan yazıcılarıyla ünlü. Birbirinden güzel hikâyeler, masallar bu yazıcıların ellerinde kitaplara dönüşüyor. Köyün kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta’ya emanet.Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek?Kalem Dağı, Nilay Dalyan’dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-27
DOSYA BOYUTU:
12,11
ISBN:
6053749684
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nilay Dalyan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kalem Dağı PDF

Kalem Dağı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nilay Dalyan. Okuyabilirsin Kalem Dağı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...llere destan yazıcılarıyla u¨nlu¨. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek ... Nilay Dalyan'dan Çocuklara: "Kalem Dağı" ... . Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal keyifli bir hikâye. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı, Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyec ... Kalem Dağı | bkmkitap.com ... . Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal keyifli bir hikâye....