acem2019delhi.com

Seksen Günde Devri Alem

Responsive image
Bilimsel keşiflerin baş döndürücü bir hızla ilerlediği on dokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında, teknolojik buluşlar hayatın bütün akışını giderek değiştirmekte, buhar gücüyle çalışan taşıtlar, hayal bile edilmeyen uzakları yakın kılmaktadır. Phileas Fogg’un, sadece seksen günde dünyanın çevresini dolaşabileceği iddiası, serüven tutkusuna dayalı özgüveni olduğu kadar, bilim ve teknolojinin olanaklarına duyulan inancı da yansıtır. Roman birçok kez sahnelenmiş, sinemaya aktarılmış, çizgi filmlere malzeme oluşturmuş, karakterleri tüm dünyada herkesin kahramanları haline gelmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-14
DOSYA BOYUTU:
9,71
ISBN:
6057982940
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Seksen Günde Devri Alem PDF

Seksen Günde Devri Alem harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Seksen Günde Devri Alem sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Seksen Günde Devriâlem kitabına benzeyen kitaplar ... 80 Günde Devri Alem Kitabının Özeti Kısaca (Okuyanlar Yasın) ... . Çiğdem 80 Günde Devri Alem'i inceledi. Aksiyon, komedi, macera. Yıldız: Luke Wilson, Owen Wilson, Frank Coraci vb. Jules Verne'in klasik eserinden perdeye uyarlanan "80 Günde Devrialem"... 80 Günde Devri Alem. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürer. titiz ve dakik yaşayan biridir. Seksen Günde Devr-i Âlem, dünyada o ... 80 Günde Devr-i Alem İzle | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle, Türkçe Dublaj... ... . Son derece düzenli bir hayat sürer. titiz ve dakik yaşayan biridir. Seksen Günde Devr-i Âlem, dünyada okunma rekoru kırmış bir kitaptır. Kitabın diğer adı 80 Günlük Dünya Gezisidir. 80 günde devri alem. Bu resime 0 yorum yazıldı. seksen günde devr i alem*. şükela: tümü | bugün. kitap okuyorum. beni her zaman keyifle dinliyorlar. bu haftaki kitabımız da jules verne 80 günde devri alemdi. bay fogg ve uşağının maceralarını... 80 günde devr-i alem (türkçe düblaj). 80 günde devr-i alem. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesi, titiz ve dakik yaşayan biri olmasıyla ünlüdür. 80 Günde Devri-i Alem oyununun devlet tiyatrosu biletleri satışta. 80 Günde Devri-i Alem oyununun devlet tiyatrosu biletini almanın en kolay yolu Biletinial.com. Cumhuriyet Devri Türk Edebiyatı. ROMANIN TANITIMI. 1-Romanın Adı: 80 Günde Devr-i Âlem (Orijinal Adıyla: Around The World in 80 Days ). Seksen günde gezilir mi? Bir soru sorun for Seksen Günde Devri Alem. Sorunuz. Jules Verne'in (1828-1905) Seksen Günde Devriâlem'i, yayımlandığı 1872 yılından bu yana dünyada en çok okunan kitaplar arasında yer... Arka Kapak Bilgisi. 80 Günde Devri Alem Özet. kitabın orjinal adı seksen günde devr-i âlem her yerde yanlış yazıyorlar türkçeye biraz saygı gösterin. Bay Fogg oyun arkadaşları ile hırs...