acem2019delhi.com

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya

Responsive image
Dedektiflik ilminin ustası Sherlock Holmes ve onun sadık vakanüvisi John Watson'ı bir araya getiren polisiye roman tarihinin bu en meşhur karşılaşması Sir Arthur Conan Doyle'ın Kızıl Dosya adlı kitabında yer alır. Kitap, okuyucuyu sadece Holmes efsanesinin büyülü dünyasına adım attırmakla kalmaz, onu aynı zamanda Londra'nın sisli, gaz lambalarıyla aydınlatılan sokaklarından alıp Utah'ın güneş altında kavrulan geniş ovalarına doğru heyecanlı bir yolculuğa çıkarır."Hayat renksiz bir yün yumağıysa, bazen o yumağın içinde kırmızı bir iplik belirir, bu, cinayetin sebep olduğu bir kırmızılıktır, bizim görevimiz de bu ipliği ortaya çıkarmak, diğerlerinden ayırmak ve her bir santimini incelemektir.”
YAYIN TARİHİ:
2019-10-09
DOSYA BOYUTU:
5,21
ISBN:
9752208636
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya PDF

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okuyabilirsin Sherlock Holmes / Kızıl Dosya sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kadim dostu Doktor Watson'la Sherlock Holmes kadar ünlü olamamış yazarımız Sir Arthur Conan Doyle'ın Kızıl Dosya'sında tanışıyoruz ... Okuduklarım: Sherlock Holmes Kızıl Dosya | Semih Keçecioğlu... ... . Mayıs 23, 2017. Kızıl dosya-sherlock holmes Edebiyat tarihinin en ünlü dedektifi Sherlock Holmes ve en yakın dostu Doktor Watson'la tanıştığımız ilk yapıt, Kızıl Dosya'dır. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya (İngilizce orijinal adı:Sherlock Holmes and a Study in Scarlet) 1983 tarihli,Avustralya yapımı,Burbank Films Australia'nın Çizgi klasikler Dizisi için hazırlanan... Sherlock Holmes'ün okuyucuları ile tanıştığı ilk kitap bu. Sanırım kitapla ilgili tek anlamadığım nokta kitabın adı neden "K ... Sherlock Holmes'ün İlk Öyküsü: Kızıl Dosya ... ... Sherlock Holmes'ün okuyucuları ile tanıştığı ilk kitap bu. Sanırım kitapla ilgili tek anlamadığım nokta kitabın adı neden "Kızıl Dosya" bunu anlayamadım ama kitap gerçekten harikaydı. Sherlock Holmes ve Dr. Watson nasıl tanıştı? NTV Yayınları'nın ilk üçü büyük ilgi gören ÇİZGİ ROMAN POLİSİYE KLASİKLERİ serisinin dördüncü kitabı, KIZIL DOSYA! Sherlock Holmes. Her şeyin başladığı nokta. Her polisiye severin aklına takılan sorunun cevabı... Holmes'un hem okurla hem de en yakın arkadaşı Dr. Watson'la ilk kez karşılaştığı roman Kızıl Dosya. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %45. Sherlock Holmes - Kızıl Dosya. Sherlock Holmes Kızıl Dosya. Kitapçı Samet Yangın Etiketler: Dünya Klasikleri, Kızıl Dosya, Macera, Martı Yayınları, Polisiye, Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle. Bunlardan sonra birkaç Sherlock kitabı okudum fakat sırası karışıktı ben de en baştan sırayla okuyayım dedim ve ilk kitap olan Sherlock Holmes Kızıl Dosya'yı okudum ve eleştirmek istedim. Mesleğinin ilk yıllarında başarı yakalayamayınca kendini yazmaya adadı. Kızıl Dosya, yazarın ilk önemli eseri olarak bilinmektedir. Bu kitap, dünyaca ünlü hayali dedektif Sherlock Holmes'un......