acem2019delhi.com

Denizler Altında 20 Bin Fersah

Responsive image
Doğa Tarihi Müzesinden Profesör Aronnax’tan, ticaret yollarını tehdit eden deniz canavarının yakalanması için düzenlenen bir sefere katılması istenir. Uşağı ile birlikte gemiye binen profesör yaşanan talihsiz bir kaza sonucu deniz canavarıyla tanışır. Bu canavar muhteşem denizaltı Nautilus’tan başkası değildir.Profesör ve arkadaşları, Kaptan Nemo sayesinde kimsenin bilmeye cesaret edemediği denizin derinliklerinin gizemli dünyasını keşfedeceklerdir.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-02
DOSYA BOYUTU:
8,39
ISBN:
9752125124
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jules Verne
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Denizler Altında 20 Bin Fersah PDF

Denizler Altında 20 Bin Fersah harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okuyabilirsin Denizler Altında 20 Bin Fersah sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a, çocuklarınız Kaptan Nemo'nun Nautilus adlı denizaltısına konuk oluyor ... İlk Bakış - Diluvion | Denizler Altında 20 Bin Fersah - YouTube ... . Doğabilimcisi Prof. Jules Verne'nin 1870 yılında yazdığı meşhur "Denizler Altında 20 bin fersah" isimli macera-bilim kurgu kitabında bahsi geçen 20 bin fersah günümüz ölçülerinde kaç deniz mili veya kilometreye denk gelir? Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, (Fransızca:Vingt mille lieues sous les mers: Tour du monde sous-marin ya da Vingt mille lieues sous les mers... 1956 yılında vizyona giren Denizler Altında 20000 Fersah adlı macera v ... Denizler Altında 20 Bin Fersah - Ekşi Sözlük ... ... 1956 yılında vizyona giren Denizler Altında 20000 Fersah adlı macera ve dram türündeki ABD yapımı film, IMDB üzerinden 7.2 puan alarak kalitesini ortaya dökmüştür. ...sezonunda Türkiye'de başlıktaki isimle, sonraki bazı gösterimlerde "Deniz Altında 20,000 Fersah" adı ile gösterime girmiştir. [1] https://tr.wikipedia.org/wiki/Denizler_Altında_Yirmi_Bin_Fersah. Arka Kapak Bilgisi. Denizler Altında 20.000 Fersah Özet. Jules Verne'in "Denizler Altında 20000 Fersah" isimli kitabı, yirmi dokuz bölümden oluşuyor. IMDB Puanı 8.0 puanına sahip film , Profesör Aronnax Amerika Donanma Bakanı'ndan bir mesaj alır. Denizde gemileri tehdit eden bir canavarın yakalanması için yardım isteniliyordu. Kaptan Nem : Denizaltı kaptanıdır.Gizemli bir adamdır. Pierre Arannox: Deniz biyologudur. Canavar denize dalınca gemidekiler de denize düşer. Kendilerini canavarın üstünde bulurlar. Denizler Altında 20 Bin Fer...