acem2019delhi.com

Ses Dedektifi Tolga

Responsive image
“Dedektif Tolga akıllı mı akıllı!Kayıp sesi bulur hızlı hızlı…Geri getirir harfleri,Düzeltir kelimeleri.” Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen’in kelime oyunları ve kafiyeli dili, Öznur Sönmez’in eğlenceli ve capcanlı çizimleriyle bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.Harf Dedektifi serisinin bu ilk kitabıyla macera başlıyor!
YAYIN TARİHİ:
2019-12-20
DOSYA BOYUTU:
10,32
ISBN:
6059166751
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Birsen Ekim Özen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ses Dedektifi Tolga PDF

Ses Dedektifi Tolga harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Birsen Ekim Özen. Okuyabilirsin Ses Dedektifi Tolga sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri ... Ses Dedektifi Tolga Birsen Ekim Özen ... .". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen'in kelime oyunları ve kafiyeli dili... Birsen Ekim Özen'in Fom Kitap'tan çıkan son kitabı Ses Dedektifi Tolga, kayıp sessiz harflerin izini sürüp onları olması gereken yerlere geri götüren dedektif Tolga'nın hikâyesini anlatıyor. 10.50 TL. "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri.". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim ... Ses Dedektifi Tolga - -Halkkitabevi ... .". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen'in kelime oyunları ve kafiyeli dili... 11.25 TL. "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri.". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen'in kelime oyunları ve kafiyeli dili... "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri." Harf Dedektifi serisinin bu ilk kitabıyla macera başlıyor! "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri." Harf Dedektifi serisinin bu ilk kitabıyla macera başlıyor! 11.25 TL. "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri.". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen'in kelime oyunları ve kafiyeli dili... 10.50 TL. "Dedektif Tolga akıllı mı akıllı! Kayıp sesi bulur hızlı hızlı… Geri getirir harfleri, Düzeltir kelimeleri.". Çok sevilen çocuk kitaplarının yazarı Birsen Ekim Özen'in kelime oyunları ve kafiyeli dili......