acem2019delhi.com

Hz. Ebu Ubeyde bin Cerrah (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 9)

Responsive image
Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber’i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke’yi Medine’yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Peygamber’in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha öte bir içeriğe sahiptir. Nitekim Allah, Ahzap suresi 21. ayette inananlar için Elçisi’ni ''en güzel örnek'' olarak gösterirken ilk muhatapları bu ilahî tavsiyenin âdeta sağlaması olmuşlar; onun (sas) rehberliğinde “insanlar için çıkartılmış iyiliği emreden kötülüğü yasaklayan en hayırlı topluluk” haline gelmişlerdir. “Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi” Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan uzak, sade, ilk kaynaklara dayalı, sahih bilgiler üzerine kurulmuş kitaplarla tanıtmaktır. Bunun için de kitapların hacimleri ve içerikleri sınırlı tutulmuş, anlaşılır bir dil kullanmaya ayrıca özen gösterilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-13
DOSYA BOYUTU:
5,85
ISBN:
9754739527
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adnan Adıgüzel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hz. Ebu Ubeyde bin Cerrah (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 9) PDF

Hz. Ebu Ubeyde bin Cerrah (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 9) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adnan Adıgüzel. Okuyabilirsin Hz. Ebu Ubeyde bin Cerrah (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 9) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...el... 8.16 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel ... Hz. Ebu Ubeyde Bin Cerrah; Peygamberimiz'in İzinde 40... ... ... ...İzinde 40 Sahabi/9 - Beyan Yayınları - 9789754739527 - Adnan Adıgüzel - - Sahabeyi tanımak, Hz. 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin... 7.56 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel.. ... Hz. Ebu Ubeyde Bin Cerrah - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/9 ... ... 7.56 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... 8.40 TL. Hz. Ebu Ubeyde bin Cerrah - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/9 Beyan Yayınları ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. 8.4 12. Cuma Karan. Hz. Abdullah bin Mesud; Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/21. Ebu Zer; Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/26. 8.4 12. Mehmet Salih Arı. Hz. "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını Hz. Zübeyr Bin Avvam - Mehmet Salih Gündü... Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan... Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Peygamberimiz'in İzinde 40 Adnan Adıgüzel. Alt başlık: Hz. Ebu Ubeyde Bin Cerrah. Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz https://www.kitapsitesi.com/urun/hz-ebu-ubeyde-bin-cerrah-peygamberimizin-izinde-40-sahabi-9. Ebû Ubeyde Bin Cerrâh: Sağ iken, Cennet ile müjdelenen on sahabîden biri. Hz. Peygamberimiz, Ebû Ubeyde. Düşman ordusu 240 bin, İslâm ordusu 40 bin civarında. ...için etrafında halka teşkil eden, on dört cesur sahabi arasında Ebu ...