acem2019delhi.com

UlukanAna Kurt’un Oğulları

Responsive image
Ve bir gün Büyük Tufan yeryüzündeki her şeyi silip yok etti.Geriye Tebliğci’nin üç oğlu ve bir avuç müridi kaldı.İnsanlık onların elinde yeniden şekillendi.Krallıklar kuruldu, surlar yükseldi, ordular silahlandı.İnsanın var olduğu yerde savaş kaçınılmazdı!Kaçınılmazdı çünkü Tanrı, insanın ruhunu güzel erdemlerle birlikte hırs, ihtiras ve kibirle yoğurmuştu. Sümer’in görkemli krallıkları Babil, Kiş, Lagaş ve diğerleri iki kutsal nehrin arasındaki bereketli topraklarda yeniden hayat bulduğunda aç gözlü bir adam ortaya çıktı…Bir tapınak fahişesinin oğlu… Akad’ın piç kralı Sargon!Babil’in melekleri Harut ve Marut’un büyüleriyle tahta oturdu.Kehanetlere göre o yeryüzünü yakıp kavuracak bir ateşti!Ve yine kehanetlere göre o ateşi ancak bir kurt boğabilirdi… Aynı çağda kadim Işık kentinde; bir Savaşçı, bir kadına âşık oldu.Gizemli, sıra dışı bir kadın… Ana Kurt…Doğaüstü güçlere sahip bir Kara Kam!
YAYIN TARİHİ:
2020-02-04
DOSYA BOYUTU:
4,52
ISBN:
6057739223
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emrullah Özdemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

UlukanAna Kurt’un Oğulları PDF

UlukanAna Kurt’un Oğulları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emrullah Özdemir. Okuyabilirsin UlukanAna Kurt’un Oğulları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...llah Özdemir. Ve bir gün Büyük Tufan yeryüzündeki her şeyi silip yok etti ... 20) Dedem Korkut'un Kurdu - Yeniden... : Yeniden Ergenekon ... . Geriye Tebliğci'nin üç oğlu ve bir avuç müridi kaldı. İnsanlık onların elinde yeniden şekillendi. Kantura ise Yafes oğullarından, ve oğulları kendi coğrafyalarına gönderilmiştir.[1]. Nuh'un oğlu Sam'dan İbrahim'e. İbrahim'in, eşleri Hacer (İsmail dahil) ve Ketura'dan doğan nesli. Un kurtları pek çok evcil hayvan için yüksek kaliteli protein kaynağıdır. Kuluçkadan çıkan civcivlerde canlı yem un kurdu kullanılması durumunda, ... Ulukan - Ana Kurt'un Oğulları ... . Kuluçkadan çıkan civcivlerde canlı yem un kurdu kullanılması durumunda, kuluçkaların yaşama oranları % 99 lara dayanmaktadır. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Ulukan - Ana Kurt'un Oğulları 447849 Panama Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/ulukan-ana-kurtun-ogullari. Ulukan Ana Kurtun Oğulları Emrullah Özdemir Panama Yayıncılık 9786057739223 Emr...