acem2019delhi.com

Gıcırtıcılar

Responsive image
Gecenin karanlığında sessizce bekleyen kim?Peki ya yatağının altında gözlerden gizlenen?Nedir sabırla bekleyen, sen koyunları sayarken?Evin içinde sürekliGıcırtılar, çıtırtılar, tıkırtılar yankılanıyor neden?Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kediBu gizemli seslerin sebebiCesaretin varsa başla okumayaO zaman tanışabilirsin onlarlaGICIRTICILAR gizemli yaratıkların adıBekliyorlar seni bu kitabın sayfalarında! Bir sabah uyandığını ve tüm yetişkinlerin ortadan kaybolduğunu düşün. Lucy’ye ve yaşadığı kasabadaki diğer çocuklara olan tam da bu. Kasabadaki çocuklar yetişkinlerin olmadığı bir dünyanın tadını çıkarırken Lucy neler döndüğünü öğrenmek için bir plan yapıyor. Sonra... Sonrası heyecan dolu bir macerada gizli! 
YAYIN TARİHİ:
2019-09-06
DOSYA BOYUTU:
10,65
ISBN:
6050964448
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Tom Fletcher
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gıcırtıcılar PDF

Gıcırtıcılar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Tom Fletcher. Okuyabilirsin Gıcırtıcılar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...la bekleyen, sen koyunları sayarken? Anasayfa Gıcırtıcılar ... Roman-Öykü - Doğan Egmont Yayıncılık - Gıcırtıcılar ... . Tom Fletcher. Kargo BEDAVA. Gıcırtıcılar. Gecenin karanlığında sessizce bekleyen kim? Peki ya yatağının altında gözlerden gizlenen? Nedir sabırla bekleyen, sen koyunları sayarken? 24.96 TL. Ne köpek, ne de bir fare, ya da değil bir kedi Bu gizemli seslerin sebebi Cesaretin varsa başla okumaya O zaman tanışabilirsin onlarla Gıcırtıcılar gizemli yaratıkların adı Bekliyorlar seni bu kitabın... Bu nedenle, bu format Gıcırtıcılar kitabının orijinal ... Gıcırtıcılar - Tom Fletcher | kitapyurdu.com ... ... Bu nedenle, bu format Gıcırtıcılar kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. Bu, Tom Fletcher Gıcırtıcılar kitap dosyasının boyutunu önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Gıcırtıcılar. 32,00 TL. Sepete Ekle. Gıcırtıcılar. HAVALE :31,68 TL %1 EFT İndirimi. Doğan Egmont Çocuk Kitapları Fiyatı düşünce haber ver! Tom Fletcher'in kaleme aldığı Doğan Egmont etiketi...