acem2019delhi.com

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar

Responsive image
"Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor."“Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.”“Bu kız hiç ders çalışmıyor."“Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz."“İşten güçten çok bunaldım, neyi önceleyeceğimi bilemiyorum.”Bu cümleler size de çok tanıdık geliyor mu? O zaman doğru yerdesiniz! Haydi, bunlara hep birlikte çözümler arayalım mı?Kapağı çevirdiğinizde yaşadığınız zorluklar konusunda yalnız olmadığınızı göreceksiniz ve fark edeceksiniz ki bazı sorunların çözümleri ne kadar da kolaymış.Derdimiz ne büyüklere gereksiz yükler yüklemek ne de küçükleri fazlaca yüceltmek. Derdimiz insanı, beni, seni ve bizi anlama çabası…Aile danışmanı Gonca Anıl’ın uzmanlık taslamayan samimi üslubuyla ele aldığı duyguların renkli, keyifli ve bir o kadar da sarsıcı dünyasına hoş geldiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-17
DOSYA BOYUTU:
4,37
ISBN:
6052297346
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gonca Anıl
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar PDF

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gonca Anıl. Okuyabilirsin Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...7346. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar ... Ekip Dağıtım | Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar | Gonca Anıl ... . Ürün Adı Hatalı. 14.70 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Yazar : Gonca Anıl Yayınevi : Cezve Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Ürün Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar | bkmkitap.com ... . Ürün Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Ürün Kodu: 010359401 Kitabın Yazarı: Gonca Anıl Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Açıklama. Yorumlar (0). Etiketler: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Cezve Kitap - 9786052297346 - Gonca Anıl - - "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.""Evlatlarım beni hiç dinlemiyor Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları-Eğitim Üz... 24,00 TL. Gonca Anıl. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". Cezve Kitap. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl 508424. 5.0Ortalama Puan. 5. Alış-Veriş Listeme Ekle. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar....