acem2019delhi.com

Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak)

Responsive image
Bütün yelkenlerini açmış, bütün sarı ışıklarını yakmış, kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi, nihayet İstanbul Boğazı’ndan, son padişahla son şehzadesini alarak uzaklaştı. Bir donanma gecesinden arda kalmış gibiydi. Artık hiçbir penceresinden ışık dökülmeyen sarayın önünden usulca geçtiler.Hiçbir şey kalmadı geriye.Bir büyük boşluk kaldı geriye.Bir de bütün bunları, bulutların ufuk üzerinde koştuğu güz akşamları, kıyıya iyice yanaşan masal gemilerinin gölgelerine bakarak ve dahi o gölgeleri kendisi gibi görebilecek başkalarının varlığını da vehmederek dalgalara söyleyen öykücü.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-20
DOSYA BOYUTU:
4,75
ISBN:
6050832921
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) PDF

Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu. Okuyabilirsin Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yakmış, kıyıya iyice yaklaşarak güzelliklerinin ve kışkırtıcılıklarının bütün gölgelerini suyun eteklerine kadar dökmüş masal gemisi ... Sinka Matbaa » CİLT BEZLERİ ... ... 50 TL ve üzeri kitap alışverişinde ING Turuncu Ekstra ile ödemelerde %15 indirim! Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim. Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak)... 50 TL. Hiçbir şey kalmadı geriye. Bir büyük boşluk kaldı geriye. Bir de bütün bunları, bulutların ufuk üzerinde koştuğu güz akşamları, kıyıya iyice yanaşan masal gemilerinin gölgelerine bakarak ve dahi ... Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak) - Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu ... . Bir de bütün bunları, bulutların ufuk üzerinde koştuğu güz akşamları, kıyıya iyice yanaşan masal gemilerinin gölgelerine bakarak ve dahi o... 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün 40'lar kulübü yayınevi tarafından gönderilecektir. Nun Masalları (Bez Cilt - Sert Kapak). Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu / Timaş...