acem2019delhi.com

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik!

Responsive image
Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Rakamlarla oynamaya bayılıyor. Ama biz onun gizemli güçlere sahip olduğunu düşünüyoruz. Geçen ders çıkışında bilgisayar oyunu oynarken kendimizi matematik labirentinin içinde bulduk. Hepimiz dört bir yana koşup kaçarken her seferinde çatallı yollar önümüzü kesti. Buradan kurtulmanın tek yolu karşımıza çıkan işlemleri çözüp hazineye ulaşmaktan geçiyordu. Hızlı olmak zorundaydık. Saçımız başımız darmadağın olmuştu. Savaştan çıkmış gibiydik. Labirentten kurtulduğumuzda bizi tebrik ederken sol üst köpek dişi tuhaf bir şekilde parladı. Gözlerimle gördüm. O ise hiçbir şey olmamış gibi yürüyüp gitti. Bu öğretmenle nasıl baş edeceğimizi bilmiyoruz. Ama o süper biri.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-17
DOSYA BOYUTU:
3,83
ISBN:
6059915793
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayşe Şeker Kılıç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! PDF

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayşe Şeker Kılıç. Okuyabilirsin Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...beyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik ... . Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı... Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! ... . Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en ça. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik. Kanes Yayınları. 25.00. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en ça. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. 17.50 TL. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. 22.50 TL. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. 19.50 TL. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde l...