acem2019delhi.com

Don Camillo’nun Küçük Dünyası

Responsive image
Dünyaca ünlü Don Camillookuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda…Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz."Eğer Don Camillo yüzünden bana kırılan rahipler olursa, kafamda bir şamdan kırabilir; Peppone yüzünden bana kırılan komünistler olursa, sırtımda bir sopa paralayabilir. Ama İsa’nın konuşmaları yüzünden bana kırılan olursa, yapacak hiçbir şey yok; çünkü hikâyelerimde konuşan Hz. İsa değil, benim aklımdaki İsa’dır. Yani benim vicdanımdır."(Giovanni Guareschi)
YAYIN TARİHİ:
2019-08-29
DOSYA BOYUTU:
5,30
ISBN:
9752208568
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Giovanni Guareschi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Don Camillo’nun Küçük Dünyası PDF

Don Camillo’nun Küçük Dünyası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Giovanni Guareschi. Okuyabilirsin Don Camillo’nun Küçük Dünyası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Don Camillonun Küçük Dünyası > Giovanni Guareschi > Bilgi... ... . Don Camillo'nun Küçük Dünyası - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. 303001935. 1935. Don Camillo'nun Küçük Dünyası #smrgSAHAF. Bilgi Yayınevi. 0.00. Küçük Prens. Antoine de Saint - Exupery. Bilgi Yayınevi. İtalyan yazar Giovanni Guareschi'nin ünlü roman kahramanı Don Camillo, yenilenen çevirileriyle karşınızda. Müge Çevikoğlu'nun İtalyanca orijinalinden çevirdiği Don Camillo'nun Küçük Dünyası... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme a ... Giovanni Guareschi - Don Camillo'nun Küçük Alemi - Booktan Dünya ... ... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Don Camillo'nun Küçük Dünyası. Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Giovanni Guareschi'in ölümsüz eseri Don Camillo'nun Küçük Dünyası hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. Don Camillo dizisinden zevkle okunacak bir yapıt olan Don Camillo'nun Küçük Dünyası Parma şehrindeki yaşantıyı; politika tutkusunu konukseverliği eli açıklığı gelişmiş bir mizah duygusu içinde... Kitap Adı: Don Camillo'nun Küçük Dünyası Yazar: Giovanni Guareschi Yayıncı: Bilgi Yayınevi Sayfa Sayısı: 192. Don Camillo dizisinden, zevkle okunacak bir yapıt olan Don Camillo'nun Küçük... Don Camillo dizisinden zevkle okunacak bir yapıt olan Don Camillo'nun Küçük Dünyası; Parma şehrindeki yaşantıyı, politika tutkusunu, konukseverliği, eli açıklığı, gelişmiş bir mizah duygusu içinde... DON CAMİLLO'NUN KÜÇÜK DÜNYASI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. 5,00 TL. Sepete Ekle. Don Camıllo'Nun küçük alemi. Gıovannı Guareschı. Don Camillonun Küçük Dünyası. Marka : Bilgi Yayınevi. Barkod : 9789752208568. Ürün Açıklaması. Dünyaca ünlü Don Camillo okuyucularımızın isteğiyle yeniden raflarda… Don Camillo'nun Küçük Dünyası. Yeni. Ücretsiz Kargo. Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz. Don Camillo'nun Küçük Dünyası. Yazar. Giovanni Guareschi. Daha önce 1972 yılında bastığımız Don Camillo serisinin ilk kitabını İtalyanca orijinalinden yeni çevirisiyle tekrar sizlerle buluşturuyoruz. ...Dünyada Milyonlarca Satılan En Güzel Örnekleri Don Camillo ve Şeytan Don Camillo Çıkmazda Don Camillo'nun Küçük Dünyası Don Don Camillo, Po ovasının küçük bir kasabasında papazdır. Don Camillo dizisinden, zevkle okuna...