acem2019delhi.com

Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler

Responsive image
Yüce Yaratıcı "Anın beni anayım sizi!" diye ferman etti. Gerçek açık-seçikti: Mü'min için anılmak, Allah katında zikredilmekti, O'nu anmanın mutlu neticesiydi.Kişi Allah katında anılmayı hak etmişse eğer, adını bilmese dünya, ne kaybederdi?Yüce katta anılmıyorsa eğer biri, dünya ansa onu, ne ifade ederdi?Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni!Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni!Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Onu okuyup benim için bağışlanma ve rahmet dileyecek, fatiha gönderecek olanlar için ben şimdiden arz ediyorum teşekkürlerimi, mutluluk, mağfiret ve rahmet dileklerimi.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-23
DOSYA BOYUTU:
8,12
ISBN:
9758646852
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler PDF

Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan. Okuyabilirsin Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı ... Hayat Mektebinden Notlar; Hatıralar - Değerlendirmeler - İsmail Lutfi... ... . 22.50 TL. Andırma bize seni yâdetmeyeni!Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni!Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Hayat Mektebinden Notlar - İsmail Lütfi Çakan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Hatıralar - Değerlendirmeler. 19.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, ... Hayat Mektebinden Notlar Hatıralar - Değerlendirmeler ... . 19.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, Hayat Mektebinden Notlarımı. Onu okuyup benim için bağışlanma ve rahmet dileyecek, fatiha gönderecek olanlar için ben... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hayat Mektebinden Notlar Hatıralar - Değerlendirmeler. Yâ Rab! Unutma bizi biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 25.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 22.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Hatıralar - Değerlendirmeler. Prof. Dr. Ismail lütfi çakan / çamlıca yayınları. Unutma bizi biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı "hayat mektebinden notlar"ımı. Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Onu okuyup benim için bağışlanma ve rahmet dileyecek, fatiha gönderecek olanlar için ben şimdiden arz ediyorum teşekkürlerimi... Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Hayat Mektebinden Notlar Hatıralar - Değerlendi... Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan. Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni...