acem2019delhi.com

Sesim Olur Musun?

Responsive image
Gözleri birbirleri ile kesiştiği o sıcak yaz günü gibi ısınmıştı kalpleri. Hiç soğumadan o günden beri hep birbirleri için attı kalp atışları. Uzaktan izlediler birbirlerini, bazen biri ansızın not buldu; şiir, şarkı sözü yahut duyguların anlatıldığı karalanmış yazılar birikti ellerinde…Gözleri hep uzaktan buluştu; biri engeli yüzünden imkânsız olduğunu düşündü, diğeri utangaç olduğu için süredurdu birbirlerinden uzak kalmaları…Peki, onları dinlemeyen kalplerinin çıktığı yol ne olacaktı?İkisi de unutuyorlardı aslında bakışları ile her şeyi. Dizeler dizilmişti satır satır belleklerinde. Gördükleri ilk gün demişlerdi de birbirlerine: “Biri Sesim Olur Musun, diğeri Kalemim,” lakin farkında değillerdi! 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-11
DOSYA BOYUTU:
7,29
ISBN:
6058167327
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Melek Kaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sesim Olur Musun? PDF

Sesim Olur Musun? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Melek Kaş. Okuyabilirsin Sesim Olur Musun? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eri Kalemim," lakin farkında değillerdi! Total Oil Türkiye A ... Sesim Olur Musun ... .Ş. işbirliği ile gerçekleşen, kadının toplum ve çalışma hayatındaki yerinin tüm yönleriyle ele alınıp, sorun ve çözüm önerilerinin tartışıldığı "Sesim Olur Musun?" İkisi de unutuyorlardı aslında bakışları ile her şeyi. Dizeler dizilmişti satır satır belleklerinde. Gördükleri ilk gün demişlerdi de birbirlerine: "Biri Sesim Olur Musun, diğeri Kalemim," lakin farkında değillerdi! Total Oil Türkiye A.Ş. işbirliği ile gerçekleşen, kadının toplum ve çalış ... Instagram | Sesim Olur Musun ... .Ş. işbirliği ile gerçekleşen, kadının toplum ve çalışma hayatındaki yerinin tüm yönleriyle ele alınıp, sorun ve çözüm önerilerinin tartışıldığı "Sesim Olur Musun?" Wattpad linki ( my.w.tt/mexMZwl0K0 ) (Kitap olmuştur) #Efsusyayınları#kalpyolu#sesimolurmusun. Sesim Olur musun" projesinin startı Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde verildi. Köse ilçesindeki farklı kurumlardan 36 arkadaşımla ''Benim Sesim Olur Musun?'' demek için bir araya geldik. İşaret diliyle söylemeye çalıştığımız harik.. "Sesim Olur musun?" projesinin startı, Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde verildi. genel durumu ve istihdamına yönelik sorunların tartışıldığı, 81 ilde düzenlenecek olan "Sesim Olur musun" projesine... ...çalışmaya hayatındaki yerinin tüm yönleriyle ele a...