acem2019delhi.com

Gölgelerin Efendisi 14 / Son Düello

Responsive image
« Son yıllarda pek çok fantastik kitap yayımlandı ama pek azı bu özgün öykünün çekiciliğine erişebildi. » Booklist « Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin tadını taşıyan, soluksuz bir macera. »LimelightMacera devam ediyor...Kral Duncan ve Prenses Cassandra, Araluen Şatosu’nun güney kulesinde, Kızıl Tilki Klanı’nın kuşatması altındadır. Sör Horace ve Orman Muhafızlarının Komutanı Gilan, eski bir tepe kalesinde düşmanla çevrilmiştir. Ve onları kurtarabilecek tek kişi, Orman Muhafızı eğitimini henüz tamamlamamış olan Maddie’dir. Maddie, Kardeşlik Savaşçıları’nın yardımıyla önce babasını, Gilan’ı ve adamlarını kurtarmaya karar verir. Peki Kral Duncan ile Prenses Cassandra, Kızıl Tilki Klanı tarafından öldürülmeden şatoya ulaşabilecekler midir?
YAYIN TARİHİ:
2020-04-17
DOSYA BOYUTU:
3,5
ISBN:
6051885087
DİL:
TÜRK
YAZAR:
John Flanagan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gölgelerin Efendisi 14 / Son Düello PDF

Gölgelerin Efendisi 14 / Son Düello harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır John Flanagan. Okuyabilirsin Gölgelerin Efendisi 14 / Son Düello sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ekiciliğine erişebildi. Booklist. Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin tadını taşıyan, soluksuz bir macera ... Gölgelerin Efendisi 14 - Son Düello - John Flanagan | Yeni ve İkinci E ... . » Booklist « Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin tadını taşıyan, soluksuz bir macera. » Limelight Macera devam ediyor… Kral Duncan ve Prenses Cassandra, Araluen Şatosu'nun güney... »Booklist« Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin tadını taşıyan soluksuz bir macera. » « Son yıllarda pek çok fantastik kitap yayımlandı ama pek azı bu özgün öykünün çekiciliğine erişebildi. » ... Gölgelerin Efendisi 14 - Son Düello: John Flanagan » Satın... - Kidega ... . » « Son yıllarda pek çok fantastik kitap yayımlandı ama pek azı bu özgün öykünün çekiciliğine erişebildi. » Son yıllarda pek çok fantastik kitap yayımlandı ama pek azı bu özgün öykünün çekiciliğine erişebildi. Booklist Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinin tadını taşıyan, soluksuz bir macera....