acem2019delhi.com

Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı

Responsive image
SAHTEKÂR SENDROMU!WAKANDA’da kriz hâkim. Kutsal Dağ, kötü bir çetenin saldırısına uğradı ve Wakandalılar da yeni kralları, BLACK PANTHER olarak da bilinen T’Challa’ya çok öfkeliler. Yani AVENGERS, BLACK PANTHER’i yardıma çağırmak için yanlış zaman seçti. Black Panther’in çok gizli bir silahı çaldığına dair ciddi kanıtlar var. S.H.I.E.L.D.’daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE’nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda’nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Bu yetim kral, tahta giden yolda WAKANDA İÇİN SAVAŞMAYA mecbur kalabilir!
YAYIN TARİHİ:
2019-04-15
DOSYA BOYUTU:
4,66
ISBN:
6052423905
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brandon T. Snider
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı PDF

Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brandon T. Snider. Okuyabilirsin Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...or Strange Kara Büyünün Gizemi. S.H.I ... Müthiş Marvel Hikâyeleri Black Panther Wakanda Savaşı - Brandon... ... .E.L.D.'daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Yazar: Brandon T. Snider - Yayınevi: Beta Kıds - Sahtekâr Sendromu!Wakanda'Da Kriz Hâkim. Yani Avengers, Black Panther'İ Yardıma Çağırmak İçin Yanlış Zaman Seçti. > Roman, Hikaye, Öykü (Türk ve Dünya). Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Pan ... Black Panther Wakanda Savaşı-Müthiş Marvel Hikayeleri... | İdefix ... . Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı. Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Black Panther Wakanda Savaşı-Müthiş Marvel Hikayeleri. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 27 dakika önce D&R. S.H.I.E.L.D.`daki yeni isimlerin ve yeni Dora Milaje`nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda`nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! 18.68 TL. S.H.I.E.L.D.'daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı. Orijinal Adı: A Mighty Marvel Chapter Book: Black Panther Battle for Wakanda. %30 İndirimli. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Orijinal Adı: A Mighty Marvel Chapter Book: Black Panther Battle for Wakanda. 2 İŞ GÜNÜ. Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strang... 19,92 TL. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı ka...