acem2019delhi.com

Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde

Responsive image
Hikayeli Sayılar KitabıEğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz?Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler.Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. İşte Şerif ile Küpeli’nin maceraları böyle başladı.Yumurtaları bulmak için ormanın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıktılar. Haydi biz de Tilki’yi onlarla birlikte bulalım.Haydi 1’den 10’a kadar hem saymayı hem deyazmayı öğrenelim!Çocuklar, Şerif ve Küpeli’yle birlikte 1’den 10’a kadar saymayı ve yazmayı, macera dolu, sürükleyici bir hikayeyle eğlenerek öğrenecekler. Her sayfada yeni bir sayı, yeni bir hayvan, lezzetli orman meyveleri, zihin açan bilmeceler ve çocukların kitabı istedikleri gibi şekillendirebilecekleri etiketler…Bu kitapta neler var? Dokun ve HissetSayılar sayfalara derin baskılıdır. Çocuklar parmaklarıyla sayıların yapısını dokunarak ve hissederek öğrenirler.Silinebilir KalemSayfalar alıştırma yapabilmek içindir, defalarca yazılıp silinebilir. Sayıları yazmaya yardımcı olacak noktalar üzerinden çocuklar, sayıları defalarca yazıp, bol bol pratik yapabilirler. Eksik olan nesneleri kalemiyle sayfalara çizebilirler.Aç ve Kapa PencelerÇocuklar aç ve kapa pencerelerle sayfalarda gizlenen Tilki’yi takip ederler. Sürprizli pencereler çocukların dikkatlerini çekmeye yardımcı olur ve merak uyandırır.YönlendirmelerSayfalara gizlenmiş yönlendirmelerle, çocuklara sorular sorup, sayıları daha iyi kavramalarını sağlayabilirsiniz. EtiketlerHikayedeki eksik parçaları çocuklar etiketlerinden tamamlar. Bu sayede kitabıyla etkileşim içinde olur ve onu bir oyuncağı gibi benimser.Parmak ve ellerini kullanarak ince motor becerisini geliştirmesine yardımcı olur.Problem Çözme becerilerini geliştirir.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-13
DOSYA BOYUTU:
8,80
ISBN:
6056887048
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde PDF

Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler ... Sayılar Kitabı - Şerif Hayvanlar Aleminde - Uçan Kitap - Liman Kitap ... . 17.33 €. Hikayeli Sayılar Kitabı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Bu makale Kollektif - Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde kitabı için hazırlanmış bir tanıtım yazısıdır. Hikayeli Sayılar Kitabı Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Her Yaş İçin Çek Kopart Boya ... Sayılar Kitabı - Şerif Hayvanlar Aleminde | bkmkitap.com ... . Hikayeli Sayılar Kitabı Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Her Yaş İçin Çek Kopart Boyama Kitabı Hayvanlar Alemi 1. Pelikan Yayınları. Hikayeli Sayılar Kitabı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. Okul Öncesi Resimli Kitaplar kategorisinde yer alan Kolektif - Sayılar Kitabı - Şerif Hayvanlar Aleminde kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! Hikayeli Sayılar Kitabı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Bir tilki yumurtaların hepsini alı...