acem2019delhi.com

Bebebiyat - Alice Harikalar Diyarında

Responsive image
Bebeklerin edebiyattan lezzet almak için “küçük” olduğunu kim söylemiş? Öyle sananlar, dünya edebiyatının kült eserlerini bebeklerle buluşturan Bebebiyat serisiyle tanışmamışlar demek ki… Bebebiyat’ın her kitabı ilhamını çocuk ve yetişkin edebiyatının klasik eserlerinden alıyor. Bebebiyat serisi sadece ilham aldığı edebiyat eserlerinin öykülerini basit yönergelerle aktarmakla kalmıyor; bebeklerin zihinsel gelişimine de katkı sağlıyor. “İlk renk kitabım”, “İlk anatomi kitabım”, “İlk macera kitabım’’, “İlk duygu kitabım” gibi alt konu başlıklarıyla Bebebiyat kitapları, eğlendirici ve eğitici olmanın ötesinde, geleceğin edebiyatseverlerinin edebiyat lezzetini tattıkları başlangıç noktası olacak.Bebebiyat serisinin “İlk renk kitabı” Alice Harikalar Diyarında, çocuk edebiyatının gelmiş geçmiş en meşhur eserini bebeklerin de “okuyabileceği” hale getirdi. Beyaz Tavşan’ın peşine takılıp delikten giren Alice’in heyecanlı macerası rengarenk çizimler ve ebeveynlerin bebeklerine rahatlıkla aktarabileceği kısa metinlerle edebiyatı bebeklerin minik avuçlarına sığdırıyor. 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-28
DOSYA BOYUTU:
10,99
ISBN:
6056883583
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jennifer Adams
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bebebiyat - Alice Harikalar Diyarında PDF

Bebebiyat - Alice Harikalar Diyarında harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jennifer Adams. Okuyabilirsin Bebebiyat - Alice Harikalar Diyarında sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...biyat serisinin "İlk renk kitabı" Alice Harikalar Diyarında çocuk edebiyatının gelmiş geçmiş en meşhur eserini bebeklerin de "okuyabileceği" hale getirdi ... Bebebiyat - Alice Harikalar Diyarında Kitap %25... - Atlas Kitap ... . Alice, Beyaz Tavşan'ın peşinden deliğe girer ve kendini Harikalar Diyarında, bir dizi maceranın içinde bulur. Orijinal İsmi Alice in Wonderland. IMDb Puanı 7.4 119,780 oy. 27 TL. Bebebiyat serisinin "İlk renk kitabı" Alice Harikalar Diyarında, çocuk edebiyatının gelmiş geçmiş en meşhur eserini bebeklerin de "okuyabileceği" hale getirdi. Harikalar Diyarı'nda Alice'i karşılayanlar arasında koskocaman şapkasıyla Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Alis Harikalar Diyarın ... Alis Harikalar Diyarında Türkçe Dublaj Full HD... | Buz Film İzle ... . Harikalar Diyarı'nda Alice'i karşılayanlar arasında koskocaman şapkasıyla Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Alis Harikalar Diyarında 6.5/10 Alice in Wonderland - Alice. Alice Harikalar Diyarında, çok uzun yıllar önce yazılmış olmasına karşın; hala birçok çocuğun ilk okuduğu ve hayal dünyasını zenginleştiren romanlar arasındaki yerini korumaktadır. Johnny Depp'in Mad Hatter karakteriyle Mia Wasikowska'ya (Alis) eşlik ettiği yapımda,Alis büyülü bir yolculuğa çıktığı çocukluk macerasına geri Alice in Wonderland. Alis Harikalar Diyarında (2010). Bebebiyat serisinin "İlk renk kitabı" Alice Harikalar Diyarında, çocuk edebiyatının gelmiş geçmiş en meşhur eserini bebeklerin de "okuyabileceği" hale getirdi....