acem2019delhi.com

Hikayeler / Anton Çehov

Responsive image
“Yazabildiğiniz kadar çok yazın! Parmaklarınız kırılana dek yazın, yazın, yazın!”1886 yılında Marya Miselyova’ya yazdığı mektupta bunları yazmıştı Anton Çehov. Butavsiye bize abartılı gelse de kendisi böyle yazmıştı. Aksi halde kırk dört yıllık ömrüne bu kadar eseri nasıl sığdırabilirdi? İki büyük yazarın onun hakkındaki izlenimleri şöyledir: “Sanırım Anton Çehov’la karşılaşan herkes içinde ister istemez daha yalın, daha doğru, daha kendisi olma isteği duyardı… Çehov hayatı boyunca hep kendi ruhsal bütünlüğü içinde yaşadı; her zaman kendisi olmayı, iç özgürlüğünü korumayı başardı. Başkalarının, özellikle de daha kaba insanların Anton Çehov’dan beklediklerine hiç aldırmadı… Bu güzel yalnızlığı içinde, kendiside yalın, gerçek ve içten olan her şeyi sevdi ve kendine özgü bir güçle başkalarına da yalın olmayı öğretti.” (Maksim Gorki )
YAYIN TARİHİ:
2019-11-19
DOSYA BOYUTU:
4,57
ISBN:
6053420729
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Anton Çehov
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hikayeler / Anton Çehov PDF

Hikayeler / Anton Çehov harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Anton Çehov. Okuyabilirsin Hikayeler / Anton Çehov sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rmaklarınız kırılana dek yazın, yazın, yazın!"1886 yılında Marya Miselyova'ya yazdığı mektupta bunları yazmıştı Anton Çehov ... Kısa Öykünün Ustası Anton Çehov 'Un Hayat Hikayesi... | İnsanokur ... . Mutsuz çocukların otobiyografyafobisi var. Çehov'un hikayelerinde çocuklar oldukça geniş yer tutar. Başkalarının özellikle de daha kaba insanların Anton Çehov'dan beklediklerine hiç aldırmadı... 19 Ocak 1860 tarihinde Rusya'da dünyaya gelen Anton Çehov durum hikayeciliğinin öncüsüdür. bitirip doktorluğa başladığı yıl Cerrahlık, Cansız Ceset ve Kaçak isimli hikayelerini kaleme almıştır. Yazar ya da yayınevi i ... Anton Çehov'un Hiç Eskimeyen Hikayelerinden 9 Alıntı ... . bitirip doktorluğa başladığı yıl Cerrahlık, Cansız Ceset ve Kaçak isimli hikayelerini kaleme almıştır. Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin! Facebook'ta Beğen. Seçme Hikayeler/100 Temel Eser. Anton Çehov. Anton Çehov Hikayeler çevrimiçi dinle. Yazar: Erdem Yayınları. Kitap eleştirileri. Anton Çehov Hikayeler çevrimiçi ve ücretsiz oku. Açıklama. Anton Çehov yazarı tarafından yazılan Hikayeler (Anton Çehov) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Hikayeler (Anton Çehov) Kitabının Kısa Özeti Oku. Misafir: biri anafikri yazsın - 10-06-2014 13:07. tasfirin77: Hikayeler - Anton Pavloviç Çehov - Özeti, Hikayeler Kitabı, Kitap "Hikayeler - Anton Pavloviç Çehov - Ana Fikri" Konusuna Yorum Yapın...