acem2019delhi.com

Felsefecinin Diyeti

Responsive image
Kilo vermek ve daha önemlisi verilen kiloyu korumak; yemeklere ve tartılara değil yaşama, ölüme ve dünyaya nasıl baktığımızla ilgilidir.Washington St. Louis Üniversitesi’nde kırk yıldan fazladır felsefe dersleri veren ve güncel felsefeye dair eşsiz eserler kaleme alan Richard Watson da tam bu noktadan başlıyor anlatmak istediklerine. Filozoflardan, onların yaşama, bir hedef üzerine kafa yormaya, disiplin ve kararlılığına dair notlarını keyifli, akıcı üslubuyla ve güncel yorumuyla ifade eden Watson, zayıflamakla ilgili sihirli formüller vermiyor; zaten konuyu da diyetle sınırlamak gibi tek bir amacı yok.Belki de Descartes oturup kilo vermenin, aslında hayat edimleri içinde disiplini sürdürme metaforu olduğuna dair bir kitap yazsaydı, buna benzerdi.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-21
DOSYA BOYUTU:
6,10
ISBN:
6051867557
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Richard Watson
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Felsefecinin Diyeti PDF

Felsefecinin Diyeti harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Richard Watson. Okuyabilirsin Felsefecinin Diyeti sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e ve Dünyayı Değiştirme Kılavuzu. kitaphanen ... Felsefecinin Diyeti - Arama Sonuçları ... .com´da uygun fiyata Martı Yayınları markalı Felsefecinin Diyeti 9786051867557 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Felsefecinin Diyeti. % 40 Indirim Tükendi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Felsefecinin Diyeti. akıcı üslubuyla ve güncel yorumuyla ifade eden Watson zayıflamakla ilgili sihirli formüller vermiyor; zaten konuyu da diyetle sınırlamak gibi tek bir amacı yok. Mucize diyetle 7 kilo! Daha çok yaz aylarında ... Felsefecinin Diyeti | bkmkitap.com ... . Mucize diyetle 7 kilo! Daha çok yaz aylarında bu magazin haberleri gazeteleri doldurur. İkincisi daha sağlıklı bile olsa, biraz daha sıkıntı çekip diyet eziyetinin süresini kısaltamaz mıyız? Mukussuz Şifa Diyeti. Yazar. Şifacı. Hindistan adı verilen ülkede yaşayan halkların geliştirdikleri kurgusal öğretiler...Hint felsefesi, klasik ilkçağ felsefesi kapsamı içindedir. Hint felsefesi, g... felsefeci20 Profili | Tam Diyet Takvimini Görüntüle. En Son Yemek ve Egzersiz Kayıtları. Sanat felsefesinin konusu, sanatla ilgili temel kavramlar, sanat akımları ve sorunlarıdır. Felsefecinin sanata yaklaşımı, sanatçının veya sanat tarihçisinden farklıdır....