acem2019delhi.com

İyi Geceler

Responsive image
KARANLIKTA PARLAYAN AY VE YILDIZ ÇIKARTMALARI İLE** Bu bir hikâye içinde hikâye içinde hikâye içinde hikâye... Tam da iyi geceler demeden önce,Tavşan Tata, yavrularına Fil Jumbo’nun,Fil Jumbo, yavrularına Penguen Pena’nın,Penguen Pena, yavrularına Yunus Ege’nin,Yunus Ege de yavrularına Tavşan Tata’nın hikâyesini anlatıyor.Uyku öncesi alışkanlıklarının aslında ne kadar evrensel olduğunu gösteren, ritornello –periyodik tekrar– tekniğiyle kaleme alınmış tatlı bir iyi geceler hikâyesi.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-22
DOSYA BOYUTU:
9,91
ISBN:
6051980874
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Laurence Gillot
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İyi Geceler PDF

İyi Geceler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Laurence Gillot. Okuyabilirsin İyi Geceler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim ... En Güzel İyi Geceler Mesajı » Dosta, Sevgiliye İyi... | Huzur Sayfası ... . İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın. Seni seviyorum sevgilim, iyi geceler... İyi geceler aşkım! Hayatımdaki en karanlık zamanlar, benden uzak olduğun zamandır. iyi Geceler Mesajları Kısa. Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gökkuşaklarını değil. Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler. İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissett ... İyi Geceler Mesajları | MUHTEŞEM SÖZLER ... . Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler. İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği. Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler. Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım. Hayırlı geceler şuan www.sevgimesajlarim.com iyi geceler sözleri yazısını okumaktasınız. Kalbin ferah olsun, odana nurlar dolsun, melekler başucunda dursun, gecen hayır olsun. İşte En Güzel Mesajlar; En Etkileyici İyi Geceler Mesajları Aşağıda; - Kalbin kar gibi bembeyaz, gönlün yıldızlar gibi pasparlak, duyguların güneş gibi sımsıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun (Nokta). İyi Geceler Mesajları,Sevgiliye İyi Geceler Mesajı. İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere. Sen bana iyi geceler dediğinde gecem hem iyi hem de umut dolu oluyor. Çığlıklar diniyor, ölümler duruyor, çocuklar gülüyor; göz kapaklarımın ardında senin hayalin belirince ve böylece gecem iyi oluyor. Gecem senin 'iyi geceler canım' demenle iyi olmuyor. Seni tüm gece boyunca hem ısıtır hem de korur meleğim. İyi geceler aşkım. İyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle… Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları. Günün sonuna doğru veda ederken güzel, huzurlu bir uykuya dalmak için sevdiklerinize etkileyici iyi geceler mesajları çekmek için sizler için derlediğimiz mesaj arşivimizden yararlanabilirsiniz. Semih YAŞAR. iyi geceler mesajları. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın, avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun....