acem2019delhi.com

Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2

Responsive image
Çok öfkelenince ateş püskürür, küplere bineriz.Neşemizi ve konuşkanlığımızı kaybettiğimizde dut yemiş bülbüle döneriz. Leb demeden leblebiyi anladığımız da olur, işin püf noktasını kaçırdığımız da… Kimi zaman başımıza çorap örülür, bazen de işler kabak tadı verir.Böyledir deyimler; uzun uzun anlatacağımız durumları bir çırpıda söyletiverir. Meramımızı etkili ve güçlü bir yolla anlatmamızı sağlayan deyimler, aynı zamanda tarihimizin dilimize bıraktığı mirasın önemli bir parçasıdır.Deyimlerin ortaya çıkış hikâyelerini bulacağınız bu seride, birbirinden ilginç hikâyelere şahit olacak, geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız. Zaman zaman saraylara konuk olup sultanların yaşantılarına göz atacak, şeyhlerle dervişlerin sohbetlerine dâhil olma imkânı bulacaksınız. Kervancılar, tüccarlar, hocalar, talebeler, kadılar ve daha nicesiyle tanışıp hangi deyimin ilk, ne zaman, kim tarafından, nasıl ve niçin kullanıldığını öğreneceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-09
DOSYA BOYUTU:
11,69
ISBN:
6052236253
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hale Eştürk Altay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 PDF

Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hale Eştürk Altay. Okuyabilirsin Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...inç hikâyelere şahit olacak, geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız ... Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 - Hale Eştürk Altay - Uğurböceği Yayınl ... . 12.80 TL. Deyimlerin ortaya çıkış hikâyelerini bulacağınız bu seride, birbirinden ilginç hikâyelere şahit olacak, geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Uğurböceği Yayınları Yayınevine ait Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 12 TL. Deyimlerin ortaya çıkış h ... Günlük Hayatta Kullandığımız 15 Deyim ve İlginç Çıkış Hikayeleri ... .com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 12 TL. Deyimlerin ortaya çıkış hikâyelerini bulacağınız bu seride, birbirinden ilginç hikâyelere şahit olacak, geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız. 11.36 TL. Deyimlerin ortaya çıkış hikâyelerini bulacağınız bu seride, birbirinden ilginç hikâyelere şahit olacak, geçmişe doğru tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu makale Hale Eştürk Altay - Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 hakkında tanıtım içermektedir. Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 kitabına ait tanıtım yazısını okudunuz. Cevap: ilginç Hikayeler - Deyimlerin anlami hikayeleri. düşe kalka yeni doğan bir bebeği annesi yürütmeye çalışıyormuş bebek birden düşünce annesi ona doğru koşarak yardım etmiş. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2 Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2. Yazarın Diğer Kitapları. %30. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 5 Kitap Set. Hale Eştürk Altay. İşte o deyimlerin ilginç hikayeleri. Giriş Tarihi: 08.01.2016 09:02 BU ALBÜMÜ PAYLAŞ. İşte o hikayelerden bazıları... Saçını Süpürge Etmek. Eskiden kadınlar saçlarını topuklarına kadar uzatırlardı. Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. Deyimlerin İlginç Hikayeleri 2. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Uğurböceği Yayınları....