acem2019delhi.com

Yaşamak Sandığım

Responsive image
Selçuklu döneminden kalmış bir mektubun içinden konuşan elçinin söyledikleri, bir cambazın sakarlıkları, mezarda dimdik hâlde bulunan bir dostun vücudunun üstüne yazdıkları, bir fotoğrafçının defterine çiziktirdikleri Veysel Altuntaş’ın anlatı dairesinin içinde bulunan ve gittikçe gelişen hatta bazen bu daireye sığmayıp taşan bir gerçeklikle çıkıyor karşımıza. Veysel Altuntaş, çeperleri sert rüzgârlarla çevrili küçük bir nokta içinde başlayan sonra gittikçe genişleyen bir yaşam dairesi çiziyor. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden.İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığım.
YAYIN TARİHİ:
2019-07-06
DOSYA BOYUTU:
8,45
ISBN:
6053263784
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Veysel Altuntaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yaşamak Sandığım PDF

Yaşamak Sandığım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Veysel Altuntaş. Okuyabilirsin Yaşamak Sandığım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Baskı Yılı : 2019 Kağıt Cinsi : 2.Hamur En-Boy-Yükseklik : 0 X 0 X 0 ... Yaşamak Sandığım %25 İndirimli Veysel Altuntaş ... . 8.40 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. Yaşamak Sandığım. Yazar : Mevlana İdris Yayınevi : İz Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yaşamak Sandığım. Tüm bileşenlerin merk ... Yaşamak Sandığım - Veysel Altuntaş ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Yaşamak Sandığım. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. 7.99 TL. İZ YAYINCILIK , Yaşamak Sandığım için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 8.40 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. 10.80 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. 8.40 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. 9 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığım. Yaşamak Sandığım en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Yaşamak Sandığım Veysel Altuntaş İz Yayıncılık... Veysel Altuntaş'ın 'Yaşamak Sandığım' adlı öyküsü İz Yayıncılık etiketiyle okurla buluştu. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığım. Ürün Adı: Yaşamak Sandığım Ürün Kodu: 9786053263784 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Veysel Altuntaş. 8.40 TL. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını. Yaşamak Sandığım. Veysel Altuntaş. İz Yayıncılık. Bu küçük daire önce insandan başlıyor. Tüm bileşenlerin merkezinden. İnsana kırık bir aynadan bakıyor Yaşamak Sandığını....