acem2019delhi.com

Carl ve Yaşamın Anlamı

Responsive image
Solucan Carl, günlerini toprağın altında neşeyle tüneller kazarak geçirmektedir. Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuyla şaşırır kalır: “Niçin bunu yapıyorsun?” Bu sorunun peşine düşen Carl, onu tüm orman hayvanlarıyla tanıştıracak bir maceraya atılır. Hayvanların her biri, meraklı Carl’ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Carl, sonunda şunu anlar: Minicik bile olsa her canlı, sadece varlığıyla dünyaya değer katar.
YAYIN TARİHİ:
2019-06-01
DOSYA BOYUTU:
6,5
ISBN:
9752754294
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Deborah Freedman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Carl ve Yaşamın Anlamı PDF

Carl ve Yaşamın Anlamı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Deborah Freedman. Okuyabilirsin Carl ve Yaşamın Anlamı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...prağın altında neşeyle tüneller kazarakgeçirmektedir ... Carl ve Yaşamın Anlamı > Deborah Freedman > Kuraldışı Yayıncılık... ... . Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuylaşaşırır kalır: "Niçin bunu... Carl ve Yaşamın Anlamı. Marka : Kuraldışı Yayıncılık. Barkod : 9789752754294. Bu sorunun peşine düşen Carl, onu tüm orman hayvanlarıyla tanıştıracak bir maceraya atılır. 20 TL. Solucan Carl, günlerini toprağın altında neşeyle tüneller kazarakgeçirmektedir. Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuylaşa ... Carl ve Yaşamın Anlamı - Deborah Freedman ... . Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuylaşaşırır kalır: "Niçin bunu yapıyorsun?". Carl ve Yaşamın Anlamı. Yazar : DEBORAH FREEDMAN Yayınevi : Kuraldışı Yayıncılık Bu Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. 25 TL. Solucan Carl, günlerini toprağın altında neşeyle tüneller kazarakgeçirmektedir. Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuylaşaşırır kalır: "Niçin bunu yapıyorsun?". Carl ve Yaşamın Anlamı En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Carl ve Yaşamın Anlamı6:27. Masaldaki Çocuk 22 views. 21.25 TL. Solucan Carl, günlerini toprağın altında neşeyle tüneller kazarakgeçirmektedir. Ama bir gün bir tarla faresinin basit bir sorusuylaşaşırır kalır: "Niçin bunu yapıyorsun?". Carl ve Yaşamın Anlamı. Kitap Barkodu. : 9789752754294. Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Bu sorunun peşine düşen Carl, onu tüm orman hayvanlarıyla tanıştıracak bir maceraya atılır.Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işeyaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Ürün Adı: Carl ve Yaşamın Anlamı Ürün Kodu: 9789752754294 Basım Yılı: 2019 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Yazar / Cevirmen: Deborah Freedman. Hayvanların her biri, meraklı Carl'ın aksine, bu dünyada ne işe yaradığını kesinlikle biliyor gibidir. Carl ve Yaşamın Anlamı 9789752754294 Kuraldışı Yayınevi....