acem2019delhi.com

Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi

Responsive image
KURTENKELELER, VAMPİRLER, ŞEYTANİ ELFLER, AMAN TANRIM!Avengers, Long Island’da bir alışveriş merkezinde aniden ortaya çıkan bir grup kurtenkeleyle yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Ama doktorumuz çok çalışıyordu ve hak ettiği maaşı alamıyordu. Son günlerde içinde büyü olan her olaya kahraman olarak o gitmişti ve çok yorulmuştu. Kimse onun mistik sanatlardaki ustalığını anlamadığı için yalnız çalışmayı tercih ediyordu. New York civarındaki TUHAF SALDIRILAR sıklaşınca Strange, mistik müttefiklerinden yardım istemek durumunda kaldı. Ama bu kötü canavarlar, iyice kontrolden çıkınca en yakın arkadaşından ve dünyayı kurtarmak için süper kahraman yoldaşlarındanDESTEK ALMAK ZORUNDA MI KALACAKTI?
YAYIN TARİHİ:
2019-12-23
DOSYA BOYUTU:
3,1
ISBN:
6052423912
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brandon T. Snider
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi PDF

Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brandon T. Snider. Okuyabilirsin Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ra Büyünün Ayrıca A Mighty Marvel Chapter Book: Doctor Strange Mystery of the Dark Magic eserin isbn numarasıdır ... Ekip Dağıtım | Müthiş Marvel Hikayeleri Doctor Strange Kara... ... . Kara Büyünün Gizemi - Doctor Strange: Müthiş Marvel Hikayeleri Kağıt Kapak - 16 Nisan 2019. Brandon T. Snider (Eser Sahibi), Emre Yavuz (Çevirmen). Bu ürün için ilk yorum yazan siz olun. ...yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Cartoon Network ve Marvel karakterleri için çocuk kitapları yazmaktadır. ...bir grup kurtenkeleyle yani kurt kaf ... Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi... ... . Cartoon Network ve Marvel karakterleri için çocuk kitapları yazmaktadır. ...bir grup kurtenkeleyle yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther... 24,90 TL. kitaphanen.com´da uygun fiyata Beta Basım Yayım markalı Müthiş Marvel Hikayeleri - Doctor Strange Kara Büyünün New York civarındaki TUHAF SALDIRILAR sıklaşınca Strange, mistik... Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Müthiş Marvel Hikayeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Müthiş Marvel Hikayeleri Black Panther Wakanda Savaşı. ...bir grup kurtenkeleyle yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther... 17,43 TL. ...yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Müthiş Marvel Hikâyeleri Black Panther Wakanda Savaşı. 24.9 24.9. ...bir grup kurtenkeleyle yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther... 19,17 TL. ...savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: Doctor Strange. Müthiş Marvel Hikayeleri Black Panther Wakanda Savaşı Beta Basım Yayım Brandon T. Snider. ...yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Müthiş Marvel Hikâyeleri Black Panther Wakanda Savaşı. ...yani ...