acem2019delhi.com

ZehrAŞK

Responsive image
Bir insan kendisi olamıyorsa başkalarının seçtiği kaderi yaşamak zorunda kalacaktır! Bu yüzden insanlar, başkalarının hayatlarını yaşamamak adına kendileri olmayı denemekten hiç korkmasınlar. Çünkü bu hayatta, en mühimi, bir insanın kendisi olması, kendi gibi davranmasıdır. Bilindiği üzere her şeye rağmen hayat koşulları zorlu badirelerle doludur. Böylelikle hayat, insanları bazen farklı seçimlere zorlayabilir, başka kaderlere sürükleyebilir, başkalarının hayatlarını yaşamaya mecbur bırakabilir ama yine de insan iradeli ve hürdür! Bilakis kendisi tercihte bulunabilir. Bu açıdan kimisi başkasının yazgısını kabullenme mecburiyetinde kalabilir kimisi de kabullenmeyip reddederek başka bir hayatı seçebilir. Ama ne yazık ki herkes, kendisi olmayı başaramaz. İşte Zehra, böylesi bir döngünün içerisinde hayata tutunmaya çalışan inançlı bir kızdır. Ama ne yazık ki arzuladığı hayatı bir türlü yaşayamaz ve sürekli başkalarına bağımlı olur. Bundan ötürü Zehra kendisi olmakla başkasının yazgısını yaşama mecburiyeti arasında sıkışıp kalmış gelgitler yaşayan bir kadının hazin bir aşk ve inanç öyküsü iliklerinize dokunup soluksuzca okuyup tesirinde kalacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-09
DOSYA BOYUTU:
11,22
ISBN:
6257084611
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hayati Umut Sönmez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

ZehrAŞK PDF

ZehrAŞK harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hayati Umut Sönmez. Okuyabilirsin ZehrAŞK sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım ... AŞK SÖZLERİ - Anlamlı ve Romantik Aşk Mesajları ... . En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme... Erdem Beyazıt Şiirleri - Güncel ve popüler 18 şiire ulaşabilirsiniz. ZEHR'AŞK. 1.5K Reads 82 Votes 11 Part Story. Get notified when ZEHR'AŞK is updated. Facebook. Google. Dikkkat..::..KURALLARA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM iyi Dinlemeler. Adil Erdem Bayazıt (1939, Kahramanmaraş - 5 Temmuz 2008, İstanbul), Türk yazar, şair ve milletvekili. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamla ... Zehr-i Aşk Şiiri - İlyas Arabacıoglu ... . İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamlayan Bayazıt... ERDEM BEYAZIT Şiirleri, Şair, Kısa Güzel Şiirler, Aşk ♥, Özlem, Sevgi Romantik Şiirler, En Güzel Şiirler, Güzel Anlamlı Şiir, Türkçe Şiirler, Aşk Sözleri, Sevgiliye Duygusal Şiirler. Şiir sitesi, 200'e yakın ünlü şairin eşsiz eserlerinden oluşan bir şiir arşivi. Şiir ile ilgilenenler bu siteden birbirinden güzel şiirlere ulaşabilir ve keyifle ...