acem2019delhi.com

Vahşi Robot Kaçıyor

Responsive image
Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? Robot Roz, yaşamının ilk yılını bir adada vahşi hayvanlarla geçirmiş bir de evlatlık edinmişti. Robot geçmişi peşini bırakmamış, üreticileri onu yakalayıp ait olduğunu düşündükleri yer olan uygar dünyaya getirmişti. Tamir edilen Roz, şimdi insanlar için çalışıyor, çiftçi bir aileye yardım ediyordu. İşlerini yaparken aklında tek bir şey vardı oğluna kavuşup adasına dönmek… Roz bunu başaracak mı dersiniz? New York Times En İyi Resimli Kitap Ödülü dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi olan ve kitapları New York Times Bestseller Listesi’nde defalarca yer alan Peter Brown’un kitabı Vahşi Robot Kaçıyor, 9 yaş üstü okurlara hitap ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-07
DOSYA BOYUTU:
7,20
ISBN:
6051923628
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Peter Brown
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Vahşi Robot Kaçıyor PDF

Vahşi Robot Kaçıyor harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Peter Brown. Okuyabilirsin Vahşi Robot Kaçıyor sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eller Listesi`nde defalarca yer alan Peter Brown`un kitabı Vahşi Robot Kaçıyor, 9 ... Vahşi Robot Kaçıyor Peter Brown ... ... Neyse gelelim konuya… Vahşi Robot Kaçıyor (aslında bu devam kitapmış. Vahşi ve robot, acaba soğuk bir bilimkurgu mu okuyacaktım? Tam tersine sıcacık "insani" bir öykü çıktı karşıma. Vahşi Robot Kaçıyor. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 100+ adetSon güncelleme: Bugün 07:17 idefix. 30,40 TL Ücretsiz kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. Vahşi Robot Kaçıyor en uygun ... Vahşi Robot Kaçıyor - Peter Brown ... . 30,40 TL Ücretsiz kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. Vahşi Robot Kaçıyor en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Vahşi Robot Kaçıyor incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? Robot Roz, yaşamının ilk yılını bir adada vahşi hayvanlarla geçirmişbir de evlatlık edinmişti. 288 sayfa. 13.5x20 cm 2. hamur kâğıt ciltli ip ayraçlı s/b çizimli. Vahşi Robot Kaçıyor = The Wild Robot Escapes Yazan ve çizen: Peter Brown. Çocuk Kitapları / Roman. Vahşi Robot Kaçıyor. Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? Robot Roz, yaşamının ilk yılını bir adada vahşi hayvanlarla geçirmiş bir de evlatlık edinmişti. "Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? birçok ödülün sahibi olan ve kitapları New York Times Bestseller Listesi'nde defalarca yer alan Peter Brown'un kitabı Vahşi Robot Kaçıyor, 9 yaş... 27.20 TL. Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? Robot Roz, yaşamının ilk yılını bir adada vahşi hayvanlarla geçirmişbir de evlatlık edinmişti. Vahşi robot, doğaya mı yoksa uygar yaşama mı ait? üzere birçok ödülün sahibi olan ve kitapları New York Times Be...