acem2019delhi.com

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2

Responsive image
Yeterince sabır gösterilmeyip aceleye getirilen işlerin iyi sonuç vermeyeceğini anlatmak için “Acele işe şeytan karışır!” deriz.“Eden bulur!” diyerek, yalnızca iki sözcükle, bir kimsenin yaptığı davranışın yanına kâr kalmayacağını anlatırız.Sonradan gelenin, haksız bir şekilde, öncekinin önüne ya da yerine geçtiği durumlarda “Dağdan gelen bağdakini kovar.” atasözünü kullanırız.Uzaktan takip edenler için cazip fakat başına gelen kimselere rahatsızlık veren durumlar için “Davulun sesi uzaktan hoş gelir.” deriz.Atasözleri, yüzyıllar içinde, türlü tecrübelerden süzüle süzüle, hayatın imbiklerinden damıtıla damıtıla ortaya çıkmış ve dilden dile aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-15
DOSYA BOYUTU:
8,86
ISBN:
6052236703
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hale Eştürk Altay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 PDF

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hale Eştürk Altay. Okuyabilirsin Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine ... Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 - Hale Eştürk Altay - Uğurböceği Yay ... ... 10.08 TL. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. 9.92 TL. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri-2 ürün ... Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 | bkmkitap.com ... . Atasözlerinin İlginç Hikayeleri-2 ürünü, özellikleri ve en uygun fiyatları Dostum Kitap da. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri-2, Hikaye kategorisinde. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 - Uğurböceği Yayınları - 9786052236703 - Hale Eştürk Altay - - Yeterince sabır gösterilmeyip aceleye getirilen işlerin iyi son. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2/Hale Eştürk Altay. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Atasözlerinin hikayeleri, atasözlerinin ortaya çıkış nedenleri. "Vermeyince Mabut Neylesin Sultan Mahmut" Atasözünün Hikayesi (2) (Tıkandı Baba), Ortaya Çıkışı. Atasözlerinin Ilginç Hikayeleri 2 679033. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Ürün adı. : Atasözlerinin ilginç hikayeleri 2. Yayınevi. : Uğurböceği yayınları. 12.80 TL. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzyıllardır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2. Uğurböceği Yayınları. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2. Kitap Barkodu. : 9786052236703. Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2. Yayınevi / Marka: Uğurböceği Yayınları. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine... Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 2 (9786052236703). Marka : Hale Eştürk Altay. Atasözlerinin çıkış hikâyelerinin yer aldığı bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine......